• 2024 m. sausio 26 d. – sausio 28 d. asmenys, dalyvaujantys „Adventur 2024“, vykstančios Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO, gali dalyvauti šiose taisyklėse aprašytame žaidime (toliau – Žaidimas).
  • Dalyviai, gavę Žaidimo anketą, užpildę ją ir įmetę į Žaidimo urną „Adventur“ parodoje, dalyvauja Žaidime ir gali laimėti Žaidimo prizą (toliau – Prizas): Apgyvendinimas „Harmony Park“ viloje su sūkurine vonia ir pusryčiais dviems asmenims. (atvykimas nuo sekmadienio iki ketvirtadienio). Prizas  į piniginius vienetus nekeičiamas.
  • Žaidimo dalyviai anketoje nurodo savo vardą, pavardę, telefono numerį ir elektroninį paštą (neprivaloma). Žaidimo dalyviui Žaidimo anketoje nepateikus privalomos informacijos, Žaidimo anketa Žaidime nedalyvauja.
  • Žaidimo laimėtojas skelbiamas interneto svetainėje www.harmonypark.lt bei informuojamas asmeniškai Žaidimo anketoje nurodytais asmens kontaktiniais duomenimis. Žaidimo laimėtojas Prizą turi atsiimti ne vėliau kaip per 14 dienų po laimėjimo paskelbimo.
  • UAB „SSPC Real Estate“ (toliau – Organizatorius), siekdamas teisėto intereso – maksimalaus skaidrumo, turi teisę Žaidimo laimėtoją skelbti žiniasklaidos priemonėse viešai (spaudoje, internete, televizijoje bei kt.).
  • Jei prizas, vadovaujantis Lietuvos Respublikos įstatymais, bus apmokestintas, mokesčius ir įmokas sumokės Organizatorius. Kitos išlaidos, susijusios su Prizo atsiėmimu, neatlyginamos.
  • Jeigu Žaidimo laimėtojas, atvykęs atsiimti Prizą,  nepateikia asmens tapatybę patvirtinančio dokumento, priėmimo-perdavimo akte prašomų asmens duomenų, ar buvo nesąžiningas dalyvaujant Žaidime, ir/arba neatvyko atsiimti Prizo nustatytais terminais, laimėtojas netenka teisės į Prizą ir tokiu atveju Prizas lieka Organizatoriui.
  • Žaidime gali dalyvauti asmenys nuo 16 metų. Jeigu Jūs dalyvaujate žaidime ir esate jaunesnis nei 18 metų, bet jau sulaukęs 16 metų, Jūs patvirtinate, jog turite savo tėvų/globėjų pritarimą dėl Jūsų dalyvavimo Žaidime ir asmeninės informacijos atskleidimo.
  • Asmenys, ketinantys dalyvauti Žaidime, įsipareigoja susipažinti su Žaidimo taisyklėmis bei sutinka jų laikytis. Organizatorius pasilieka teisę keisti Žaidimo taisykles, sąlygas, bet kuriuo metu nutraukti Žaidimą, apie tai paskelbiant interneto svetainėje www.harmonypark.lt.
  • Žaidimo vykdymo, Žaidimo laimėtojo nustatymo ir Prizo perdavimo tikslais, Organizatorius tvarko Žaidimo dalyvių asmens duomenis. Daugiau informacijos apie asmens duomenų tvarkymą galima rasti privatumo politikoje, pateiktoje interneto svetainėje, adresu:  https://www.harmonypark.lt/privatumo-politika/
leaf
leaf
Newsletter icon

Naujienlaiškio prenumerata

Dovanų kuponas