Pramogos šeimai

Vaikų gimtadieniai

Vaikų gimtadienius “Harmony Parke” galima organizuoti šalia žaidimų aikštelės esančiose pavėsinėse bei žirgyne. Žirgyne organizuojamų vaikų gimtadienių metu profesionalus treneris supažindins su žirgais bei praves jojimo pamokas. Galėsite gimtadienio vaišes atsivežti arba užsisakyti iš čia esančio gastrobaro „Samana” ar „Harmony Park” restorane.

Vaikų pramogų erdvė viešbutyje

Viešbučio erdvėse galės atrasti savo mėgiamas veiklas visa šeima. Čia, galėsite išmėginti biliardo, laivų mūšio, šachmatų žaidimus, taip pat žaisti įvairius kompiuterinius žaidimus XBox konsole ar kitus. Mažiesiems taip pat įrengta žaidimų erdvė ir restorane, todėl galėsite mėgautis ramiais pietumis ar vakariene.

Vaikų žaidimo aikštelė

Miško apsuptyje vaikams įrengta moderni žaidimų aikštelė po atviru dangumu, kurioje pramogauti galės tiek šiltuoju, tiek ir šaltuoju metų sezonu. Čia įrengti „Pasakų” nameliai žaidimams, įvairios karstyklės, sūpuoklės, čiuožyklos ir kitos pramogos aktyviems vaikų žaidimams lauke.

Lauko pramogos

“Harmony Parke” vaikai galės išbandyti daugybę lauke esančių žaidimų aikštelių, laipynių parką, taip pat ir išmėginti įvairias elektrines transporto priemones, kaip automobiliai, paspirtukai, motoroleriai. Jais važinėtis galima visoje parko teritorijoje.

leaf
leaf
Newsletter icon

Naujienlaiškio prenumerata

; ?>
Dovanų kuponas