Pramogos šeimai

Vaikų gimtadieniai

Vaikų gimtadienius „Harmony Parke“ organizuojame prie žaidimų aikštelės esančiose pavėsinėse ar žirgyne. Žirgyne profesionalus treneris supažindina gimtadienio dalyvius su žirgais bei praveda jojimo pamokas. Gimtadienio vaišes galite atsivežti, o dar patogiau – užsisakyti iš netoliese esančio gastrobaro „Samana“ ar „Harmony Park“ viešbučio  restorane.

Vaikų pramogų erdvė viešbutyje

Viešbučio erdvėse sau malonios veiklos atras visa šeima: išmėginkite biliardo, laivų mūšio, šachmatų žaidimus, taip pat įvairius kompiuterinius žaidimus su „XBox“ konsole ar kitus. Restorane mažiesiems įrengta žaidimų erdvė, todėl pasistiprinę vaikai galės sau žaisti, o tėveliai toliau ramiai mėgausis skaniais patiekalais.

Vaikų žaidimo aikštelė

Miško apsuptyje vaikams įrengta moderni žaidimų aikštelė po atviru dangumi, veikianti tiek šiltuoju, tiek ir šaltuoju metų laiku. Aikštelėje stovi tikri pasakų nameliai, įvairios karstyklės, sūpuoklės ir čiuožyklos, kvieste kviečiančios vaikus aktyviai pramogauti.

Lauko pramogos

„Harmony Parke“ vaikai gali pramogauti lauke esančiose žaidimų aikštelėse, laipynių parke, taip pat  išmėginti įvairias elektrines transporto priemones, tokias kaip automobiliai, paspirtukai, motoroleriai. Jais važinėtis galima visoje didžiulėje parko teritorijoje.

leaf
leaf
Newsletter icon

Naujienlaiškio prenumerata

Dovanų kuponas