Vestuvėms

Vestuvių organizavimas, planavimas

Santuoka – tai dvasinis pasirengimas, bendrų vertybių ir stiprybės šaltinis, tad labai svarbu kur žengsite šį svarbų žingsnį. Kad šią dviejų žmonių bendrystę lydėtų sėkmė, svarbu rinktis atitinkamą aplinką, kurioje būtų puoselėjamos vertybės, harmonija su gamta.

Mūsų tikslas pasirūpinti, jog šventės metu Jums reikėtų tik mėgautis vienas kitu, šeima bei draugais. Visais organizaciniais, techniniais bei papildomais darbais pasirūpinsime mes, jog Jūsų šventė būtų išpildyta pagal Jūsų individualius poreikius.

 

Išskirtinės erdvės vestuvėms

„Harmony Park“ – tai vieta, kuri užburia savo grožiu, apgaubia romantika, kvepia darna ir ramybe, įsupa į darną su nuostabia gamtos didybe. Čia daugybė įvairiausių erdvių, tinkamų vestuvėms. Jaunavedžiams panorėjus, šventė gali vykti tiek 5* viešbutyje ant stogo įrengtoje lauko terasoje, „Simboly” restorane, „Ametisto” pobūvių salėje. Didesnėms šventėms iki 120 svečių įrengta „Perlo” pobūvių salė viešbutyje. Norintiems švęsti gamtos apsuptyje – išskirtinėms šventėms įrengtos „Erdvių” ir „Išminties” vilos.

„In&Jang” aikštė
Restoranas „Simboly” Iki 100 dalyvių Iki 100 dalyvių
Vila „ERDVĖS” 150 m2 Iki 120 dalyvių Iki 70 dalyvių Iki 40 dalyvių Iki 80 dalyvių Iki 80 dalyvių
„Perlo“ salė viešbutyje 160 m2 Iki 120 dalyvių Iki 100 dalyvių Iki 60 dalyvių Iki 120 dalyvių Iki 120 dalyvių
Viešbučio terasa 1105 m2 Iki 300 dalyvių Iki 180 dalyvių Iki 800 dalyvių
leaf
leaf
Newsletter icon

Naujienlaiškio prenumerata

; ?>
Dovanų kuponas