Vestuvėms

Vestuvių organizavimas, planavimas

Santuoka – tai gimimas naujos šeimos – bendrų vertybių ir stiprybės šaltinio, tad labai svarbu ir tai, kokioje aplinkoje žengsite savo pirmąjį bendrą žingsnį. Kad dviejų žmonių bendrystę nuo pat pradžių lydėtų didesnė sėkmė, rinkitės aplinką, kuri yra harmonijoje su gamta ir kurioje puoselėjamos tikrosios vertybės, tokios kaip išmintis, teisingumas, tikėjimas ir meilė.

Mes rūpinsimės visais organizaciniais, techniniais ir papildomais darbais, kad įgyvendintume jūsų poreikius, o Jūs savo šventėje galėtumėte skirti visą dėmesį vienas kitam ir savo svečiams.

 

Išskirtinės erdvės vestuvėms

„Harmony Park“ – tai vieta, kuri įsupa į darną su nuostabia gamtos didybe, užburiančia savo grožiu ir apgaubiančia romantika, todėl turime daug įvairiausių erdvių, tinkamų vestuvėms.

Jaunavedžiams panorėjus, šventė gali vykti ant 5* viešbučio stogo įrengtoje lauko terasoje, prabangiame „Simboly“ restorane ar dailioje „Ametisto“ pobūvių salėje. Didesnėms šventėms iki 120 svečių viešbutyje labai tinkama „Perlo“ pobūvių salė. Norinčius švęsti gamtos apsuptyje neabejotinai sudomins „Erdvių“ ir „Išminties“ vilos.

Vestuvės 5* viešbutyje

Vestuvės viloje „Erdvės“

„In&Jang“ aikštė
Vila „Erdvės” Iki 80 dalyvių 150 m2 Iki 120 dalyvių Iki 70 dalyvių Iki 40 dalyvių Iki 80 dalyvių
„Perlo“ salė viešbutyje Iki 120 dalyvių 160 m2 Iki 120 dalyvių Iki 100 dalyvių Iki 60 dalyvių Iki 120 dalyvių
Restoranas „Simboly“ 220 m² Iki 100 dalyvių Iki 100 dalyvių
Viešbučio terasa Iki 800 dalyvių 1105 m2 Iki 300 dalyvių Iki 180 dalyvių
leaf
leaf
Newsletter icon

Naujienlaiškio prenumerata

Dovanų kuponas