Apie „Harmony Park“

Kai norisi sustabdyti laiką…

„Harmony Park“

Daugiau nei 220 ha plote įsikūręs poilsio ir pramogų kompleksas „Harmony Park“, esantis gamtos apsuptyje, žavi savo kerinčiu komfortu. Jame rasite jaukia prabanga ir subtilumu garsėjantį 5* „Harmony Park“ viešbutį, modernų rytietiško stiliaus SPA, vilas romantiškam poilsiui dviese ar didesnėms grupėms, gurmaniškus atradimus „Simboly“ restorane bei gastrobare „Samana“, žirgyną ir daugybę pramogų gamtoje.

 

Gamtos apsuptyje

Poilsio ir pramogų kompleksas įsikūręs nepaprastai grožioje vietoje – Nemuno kilpų regioniniame parke. Palikę miesto šurmulį, šioje žvilgsniu neaprėpiamoje teritorijoje galite patirti įspūdingą ramybę šimtamečių miškų paunksmėje. Parke yra daug tvenkinių, šalia kurių būriuojasi gervės ir kiti paukščiai, laisvai vaikštinėja laukiniai gyvūnai.

„Harmony Park“ siekia padėti žmogui pasirūpinti savo kūnu ir siela, tad daug dėmesio skiriama detalėms, kad poilsiaujant būtų galima atsipalaiduoti, pasisemti ramybės, pilnatvės bei įkvėpimo.
„Harmony Park“ yra vieta, išsiskirianti nepakartojama gamtos didybe: šimtamečiais miškais, jaunu šeimų ąžuolynu, paukščių giesmėmis, tyru oru bei įkvepiančia ramybe!

5+

žvaigždučių viešbutis

13

vilų kompleksų

Poilsis

gamtos apsuptyje

Pramogos

vandens ir pirčių erdvėje

leaf
leaf
Newsletter icon

Naujienlaiškio prenumerata

Dovanų kuponas