Asmeninėms šventėms

Ypatinga vieta Jūsų asmeninei šventei

„Harmony Park“ – tai ypatinga vieta Jūsų asmeninei šventei, verslo ar kitokiam renginiui.

Čia įrengtas prabangus 5* viešbutis, tinkantis išskirtinėms progoms, vilų kompleksai, kurie puikiai tiks įvairaus dydžio ir pobūdžio renginiams, hipodromo erdvė, skirta išskirtiniams masiniams renginiams bei koncertams, sporto aikštynai ir, žinoma, neaprėpiamos pievos, kuriose galima pastatyti paviljoną ir surengti nepamirštamą renginį gamtos apsuptyje.

Krikštynos

Ši šventė yra svarbi kiekvienai šeimai,  o „Harmony Park“ –  ypatinga vieta. Čia malonu švęsti visiems – ir mažiems, ir dideliems, nes erdvės ir paslaugos pritaikytos įvairaus amžiaus svečiams. Mes pasirūpinsime viskuo, ko reikia vaiko krikštynoms atšvęsti be jokių organizavimo rūpesčių. Organizuojame ir Baby Shower vakarėlius.

Gimtadieniai

„Harmony Park“ Jūsų šeimos šventei gali pasiūlyti jaukią ir šiltą aplinką. Įdomioms gimtadienio šventėms siūlome įvairias pramogas bei scenarijus. Šventes organizuojame mes, tad jūs galėsite nusimesti organizacinius rūpesčius ir atvykti į šventę kaip svečiai.

Mergvakariai/ bernvakariai

„Harmony Park“ – neužmirštami įspūdžiai ir įvarios pramogos Jūsų kompanijai. Čia rasite viską, ko reikia jūsų šventei ar jaukiam pasibuvimui artimųjų kompanijoje. Galime pasiūlyti apgyvendinimo, amitinimo bei pramogų pasiūlymus.

Kitos šventės

„Harmony Park“ – tai ypatinga vieta Jūsų asmeninei šventei, verslo ar kitokiam renginiui. Čia įrengtas prabangus 5* viešbutis, tinkantis išskirtinėms progoms, vilų kompleksai, kurie puikiai tiks įvairaus dydžio ir pobūdžio renginiams, lauko erdvės, skirtos išskirtiniams masiniams renginiams bei koncertams.

Restoranas „Simboly” Iki 100 dalyvių Iki 100 dalyvių
„Ametistoˮ salė 59 m2 Iki 40 dalyvių Iki 50 dalyvių Iki 20 dalyvių Iki 40 dalyvių Iki 40 dalyvių
Vila „ERDVĖS” 150 m2 Iki 120 dalyvių Iki 70 dalyvių Iki 40 dalyvių Iki 80 dalyvių Iki 80 dalyvių
leaf
leaf
Newsletter icon

Naujienlaiškio prenumerata

; ?>
Dovanų kuponas