Asmeninėms šventėms

Ypatinga vieta Jūsų asmeninei šventei

„Harmony Park“ – tai vieta Jūsų asmeninei šventei, verslo ar kitokiam renginiui, kurį norėsis ilgai prisiminti.

Čia įrengtas prabangus 5* viešbutis, tinkantis išskirtinėms progoms, vilų kompleksai, kuriuos galima rinktis įvairaus dydžio ir pobūdžio renginiams, hipodromo erdvė, skirta masiniams renginiams bei koncertams, sporto aikštynai ir, žinoma, neaprėpiamos pievos, kuriose galima pastatyti paviljoną ir surengti nepamirštamą renginį gamtos apsuptyje.

Krikštynos

Krikštynos kiekvienai šeimai yra svarbus momentas, kurį norisi paminėti gražioje, šviesioje erdvėje. Tokią vietą tikrai surasite „Harmony Parke“. Mes pasirūpinsime, kad šventė patiktų ir mažiems, ir dideliems, nes erdvės ir paslaugos pritaikytos įvairaus amžiaus svečiams. Mes pasirūpinsime viskuo, ko reikia vaiko krikštynoms atšvęsti be jokių organizavimo rūpesčių. Organizuojame ir „Baby Shower“ vakarėlius.

Gimtadieniai

„Harmony Park“ Jūsų šeimos šventei gali pasiūlyti jaukią ir šiltą aplinką. Įdomioms gimtadienio šventėms siūlome įvairias pramogas bei scenarijus. Šventes organizuojame mes, tad jūs galėsite nusimesti organizacinius rūpesčius ir atvykti į šventę kaip svečiai.

Mergvakariai / bernvakariai

„Harmony Park“ – neužmirštami įspūdžiai ir įvairios pramogos Jūsų kompanijai. Čia rasite viską, ko reikia jūsų šventei ir jaukiam pasibuvimui artimųjų kompanijoje.

Galime pasiūlyti apgyvendinimo, maitinimo bei pramogų paslaugas.

Kitos šventės

„Harmony Parke“ būtinai išsirinksite vietą Jūsų asmeninei šventei, verslo ar kitokiam renginiui. Parko erdvės gali patenkinti skirtingus poreikius: prabangus 5* viešbutis puikus išskirtinėms progoms, vilų kompleksai tiks įvairaus dydžio ir pobūdžio renginiams, lauko erdvės skirtos įvairiems masiniams renginiams, koncertams ir pan.

„Ametisto“ salė Iki 40 dalyvių Iki 50 dalyvių Iki 20 dalyvių Iki 40 dalyvių Iki 40 dalyvių 59 m2
Vila „Erdvės” Iki 120 dalyvių Iki 70 dalyvių Iki 40 dalyvių Iki 80 dalyvių Iki 80 dalyvių 150 m2
Restoranas „Simboly“ Iki 100 dalyvių Iki 100 dalyvių 220 m²
leaf
leaf
Newsletter icon

Naujienlaiškio prenumerata

Dovanų kuponas