Restoranas SIMBOLY

„Harmony parko“ restoranas „Simboly“ – tai išskirtiniai europietiškos virtuvės patiekalai, elegantiška ir solidi aplinka, jauki atmosfera sotiems pusryčiams, dalykiniams pietums, vakarienėms žvakių šviesoje ir įvairioms šventėms. Šeštadienio vakarais restorane jaukią atmosferą kuria Lietuvos atlikėjų grojama muzika.

Restorano virtuvės meistrai siekia išpildyti net didžiausio gurmano svajones!

Meniu vaikams

Gurmaniški skoniai

Mūsų virtuvės meistrai išpildys net didžiausio gurmano svajones! Nepriekaištingai savo darbą išmanantis šefas Rolandas Čižikas, moderniai interpretuodamas tradicinę lietuvišką virtuvę, su kiekvienu patiekalu pakvies Jus į naujų skonių ir pojūčių kupiną kelionę.

DARBO LAIKAS:

VII-IV  12:00-21:00

V-VI   12:00-23:00

 

Pusryčiai „Harmony Park” svečiams

Tradiciniai pasaulio vėlyvųjų pusryčių patiekalai – saldūs blyneliai su uogomis, įvairios užkandžių salotos, karštieji patiekalai, švieži traškūs kruasanai – gaminami lėtam ir maloniam pasimėgavimui maistu, jaukiam bendravimui artimųjų ar draugų kompanijoje, atsipalaidavimui po savaitės rūpesčių. Pageidaujantiems restorano pusryčiai teikiami su putojančio vyno taure.

Pusryčiai tiekiami kiekvieną dieną 8:30–11:00 val.

Vyno kambarys

„Simboly“ restorano vyno kambarys – tikras atradimas gurmanams, pageidaujantiems įsigyti išskirtinio vyno, taip pat daugiau apie jį sužinoti bei gauti profesionalo rekomendacijų. Patyrę someljė kruopščiai atrinko daugiau kaip 50 rūšių vynų iš 7 pasaulio šalių ir 7 rūšių šampano, kad Jūs galėtumėte mėgautis įspūdingais rinktiniais skoniais. Vyno kambaryje palaikoma speciali temperatūra, kad vynai į jūsų taures patektų pačios geriausios kokybės. Taigi, maloniai prašome rinktis, kas geriausia!

 

Lauko terasa

„Simboly“ restorano lauko terasa – ramybės oazė lėtiems pusryčiams, pasimėgavimui kava, gurmanišku restorano maistu, gėrimais. Vasaros savaitgaliais virtuvės meistrai kviečia mėgautis gardžiais griliaus patiekalais.

leaf
leaf
Newsletter icon

Naujienlaiškio prenumerata

Dovanų kuponas