Žirgynas

Jojimo paslaugos

„Harmony park“ šiltuoju metų laiku galėsite jodinėti atviruose lauko aikštynuose, o šaltuoju metų laiku – moderniame uždarame manieže, kuris jūsų saugumui yra padengtas specialia smėlio ir purumą suteikiančių medžiagų danga. Jus lydės patyręs treneris, kuris dirbs tik su Jumis ir suteiks naudingų patarimų.

Rezervacijos: +370 656 24197

zirgynas@harmonypark.lt

DARBO LAIKAS:

I-II  nedirbame

III-VII   08:00-18:00

 

 

Hipodromas

Baltijos šalyse bei Rytų Europoje atitinkančius tarptautinius FEI standartus „Harmony park“ hipodrome vyksta įvairios žirgų varžybos: FEI Tarptautinės žirgų varžybos, Europos ir pasaulio konkūrų čempionatų etapai, dailiojo jojimo varžybos. Šis kompleksas pritaikytas iki 10 tūkst. žmonių šventėms. Hipodrome įrengta uždara VIP zona talpinanti iki 150 žmonių, patogi 2000 vietų dengta žiūrovų tribūna.

Vaikų gimtadieniai

Žirgyne organizuojamų gimtadienių metu profesionalus treneris supažindins su žirgais bei praves jojimo pamokas.

Fotosesijos

„Harmony Park” taip pat galite pasinaudoti išskirtine galimybe – gražiausias akimirkas įamžinti kartu su žirgais. Nuotraukos, kuriose įamžintas žmogus ir žirgas, spinduliuoja ramybe ir harmonija. Kiekviena užfiksuota akimirka tarp žmogaus ir žirgo yra jautri ir magiška, todėl tokios fotosesijos ypač mėgiamos jaunųjų.

leaf
leaf
Newsletter icon

Naujienlaiškio prenumerata

; ?>
Dovanų kuponas