Žirgynas

Jojimo paslaugos

„Harmony park“ šiltuoju metų laiku galima jodinėti atviruose lauko aikštynuose, o šaltuoju – moderniame uždarame manieže.  Jus lydės patyręs treneris, kuris dirbs tik su Jumis ir suteiks naudingų patarimų.

Rezervacijos tel. +370 656 24197

zirgynas@harmonypark.lt

DARBO LAIKAS:

I-II  nedirbame

III-VII   08:00-18:00

Hipodromas

Baltijos šalyse bei Rytų Europoje priimtus tarptautinius FEI standartus atitinkančiame „Harmony park“ hipodrome vyksta įvairios žirgų varžybos: FEI Tarptautinės žirgų varžybos, Europos ir pasaulio konkūrų čempionatų etapai, dailiojo jojimo varžybos. Šis kompleksas pritaikytas iki 10 tūkst. žmonių renginiams. Hipodrome įrengta uždara VIP zona, talpinanti iki 150 žmonių, ir dengta 2000 vietų žiūrovų tribūna.

Vaikų gimtadieniai

Žirgyne organizuojamų vaikų gimtadienių metu profesionalus treneris supažindins su žirgais bei praves jojimo pamoką. Gimtadienio šventė bus nekasdieniška ir ilgai išliks atmintyje, nes susitikimas su šiais gražiais, tauriais ir protingais gyvūnais vaikams visada palieka didelį įspūdį. Geros emocijos – pasisekusios šventės garantas!

Fotosesijos

„Harmony Parke“ galima surengti įspūdingą fotosesiją su žirgais! Bendravimas su šiais nuostabiais gyvūnais jau pats savaime kelia stiprių įspūdžių, sukuria nekasdieniškų ir įsimintinų emocijų. Susikurkite progą jas užfiksuoti taikliame kadre!

Žirgai ir išpuoselėtas lietuviškas kraštovaizdis Jūsų nuotraukoms neabejotinai suteiks subtilaus šarmo. Emocija, kylanti tarp žmogaus ir žirgo, visada yra jautriai tikra ir todėl atrodo magiškai. Nuotraukos su elegantiškais, stipriais, ramiai ar veržliai nusiteikusiais, bet visada nuostabiai gražiais žirgais padeda išreikšti žmogui svarbių akimirkų ypatingumą, todėl fotosesijas su žirgais dažnai renkasi jaunieji savo vestuvėms.

 

leaf
leaf
Newsletter icon

Naujienlaiškio prenumerata

Dovanų kuponas