„Villa Augusto“ boutique viešbutis, kuriam priklauso paplūdimio ruožas, yra įsikūręs Alanijos pajūryje. Viešbučio teritorijoje žaliuoja sodas, o svečiams čia siūlomi autentiško stiliaus numeriai, lauko baseinas ir SPA centras.

Apgyvendinimui būdinga klasicizmo ir šiuolaikinio komforto pusiausvyra, viešosios erdvės yra didelės ir erdvios. Ąžuolinės grindys, senovinės knygų lentynos, raižytas židinys, rankų darbo prabangūs kilimai ir užuolaidos – visa tai susilieja į harmoningą eleganciją, nesenstančią, prašmatnią ir patogią atmosferą.

Ramus ir viliojantis privatus sodas, didelis jūros vandens baseinas ir saulėto vilos paplūdimio malonumai suteikia atokvėpį ir atsipalaidavimą šiltais vasaros mėnesiais. Viešbučio SPA centras siūlo atkuriamąsias sveikatingumo ir grožio rekolekcijas.

Viduržemio jūros regiono valgiai patiekiami restorane, jais taip pat galėsite pasigardžiuoti elegantiškame valgomajame. Pusryčių metu siūloma turkiškų skanėstų bei tarptautinių patiekalų. Kartu su maistu galėsite pasimėgauti įvairiausiais rinktiniais vynais.

„Villa Augusto“ apima visas tarptautinio prabangaus viešbučio paslaugas, taip pat privataus dvaro priežiūrą ir skonį.

Daugiau informacijos

leaf
leaf
Newsletter icon

Naujienlaiškio prenumerata

Dovanų kuponas