Vila „SANTARVĖ“

Nuošaliai įrengtas šešių pastatų kompleksas su pirties nameliu prie tvenkinio „Santarvė“ – puikiausiai tiks giminių, draugų susibūrimui, mergvakariams ar bernvakariams, o taip pat ir šeimų poilsiui. Vieno didelio ir penkių mažesnių namelių ypatumas – santūrūs, šiltų spalvų interjerai, patogūs išplanavimai ir dermė su gamta. Šioje aplinkoje galėsite atpalaiduoti kūną, o sielai pasisemsite tikros santarvės su aplinka ir savimi įkvėpimo. Mėgstantys pirties malomumus galės už papildomą mokestį leisti laiką NAUJAI įrengtame namelyje, kuriame įrengta moderni pirtis, kubilas ir jauki svetainė. Svečių patogumui teritorija yra uždara, įrengta erdvi automobilių stovėjimo aikštelė. Kiekviename mažesniajame namelyje – jauki svetainė (su židiniu, minkštais baldais, televizoriumi), virtuvė, vonios kambarys, antrajame aukšte – dvivietis ir trivietis kambariai.

Didžiojo „Santarvės“ namo pirmajame aukšte yra erdvus valgomasis, svetainė su židiniu bei 3 dviviečiai kambariai, antrajame aukšte – 4 miegamieji su atskirais vonių kambariais. Kiekvienas vilos namas turi terasą, kur atsiveria puikūs miško vaizdai. Prireikus, didžiojo namo terasą galima uždengti nuo vėjo ar lietaus.

Vilos „Santarvė“ aplinka sukurta ir sutvarkyta taip, kad svečiai jaustųsi patogiai bei netrukdomi mėgautųsi buvimu gamtoje su artimaisiais. Privatumas, uždara vilos erdvė, užtikrins maksimalų saugumą ir padės visiškai atsipalaiduoti. Mėgaukitės gaiviais šalia esančio miško aromatais ir klausykitės gamtos, grožėkitės kraštovaizdžiu, ramybės valandėles patogiai leiskite pintuose lauko balduose. Pasimėgavę grynu oru ir pasisėmę malonių emocijų, galėsite ruošti vaišes terasoje, užsisakę grilio reikmenis, arba jaukioje virtuvėje. Mažiau saulėtomis dienomis ar šaltuoju sezonu jaukiai leiskite laiką šviesiuose vilos kambariuose, o vakarais mėgaukitės židinio šiluma.

Namelių kompleksas specialiai sukurtas didesnių kompanijų susibūrimams, tačiau pritaikytas ir ramiam vienos šeimos ar poros poilsiui, kadangi yra galimybė užsisakyti ne tik visą vilą ar vieną jos namą, bet ir vieną kambarį. Vilos erdvė suprojektuota taip, kad patenkintų ir aktyvaus, ir ramaus poilsio mėgėjus. Įrengtos tinklinio, krepšinio aikštelės, vietos pakaks jūsų sugalvotiems lauko žaidimams. Šalia namų – 4 metrų gylio tvenkinys smagioms vasaros maudynėms. Pasisvečiavę viloje „Santarvė“ išvažiuosite kupini energijos, pailsėję, sustiprėję ir išsivešite ryškių, malonių įspūdžių.

 • Vila SANTARVĖ


  v_icon_house 1 didelis namas (13 vietų) v_icon_krepsinis Krepšinio aikštelė
  v_iocon_houses 5 penkiaviečiai nameliai v_icon_tvenkinys Tvenkinys
  v_icon_tinklinis Tinklinio aikštelė v_icon_wifi Wi-fi

  Vilų kompleksas
  (6 namai)

  Kainininkas1050 EUR
  Add to cart