Dalyvaujame „Atostogos Lietuvoje” parodoje | Žalgirio arena

Renginio datos:
2023-04-21 10.00
2023-04-22 10.00
2023-04-23 10.00

„Atostogos Lietuvoje” parodoje susitiksime su išskirtiniais „Harmony Park” pasiūlymais!

Visus šiais metais kviečiame atrasti ir patirti poilsį Lietuvoje 🇱🇹

Todėl tik ❗️ balandžio 21-23 d. skelbiame ypatingus pasiūlymai vos nuo 13 Eur ❗️

✨Parodos “Atostogos Lietuvoje” Žalgirio Arenoje lankytojams

✨Galėsite įsigyti išskirtinius pasiūlymus atostogoms ir internetu 👉https://booking.harmonypark.lt

✨PLC MEGA esančioje “Harmony Park” salelėje

✨”Harmony Park” viešbučio registratūroje

Visus pasiūlymus galite rasti čia:

Parodos metu bus vykdomas ŽAIDIMAS, kurio metu galite laimėti – Apgyvendinimą „Harmony Park ” viloje su sūkurine vonia, pusryčiais ir apsilankymu vandens ir pirčių erdvėje.

LAIMĖTOJAS PASKELBTAS 2023 04 25: ALIONA JAKUTIENĖ

Sveikiname!

ŽAIDIMO TAISYKLĖS:

 1. 2023 m. balandžio 21 d. – balandžio 23 d. Dalyvaujantys „Atostogos Lietuvoje“ vykstančios Žalgirio arenoje parodooje gali dalyvauti žaidime, kuriame galima laimėti –  (toliau – Žaidimas).
 • Dalyviai gavę Žaidimo anketą, užpildę ją ir įmetę į Žaidimo urną „Atostogos Lietuvoje“ parodoje, dalyvauja Žaidime ir gali laimėti Žaidimo prizus (toliau – Prizai): Apgyvendinimas „Harmony Park“ viloje su pusryčiais ir apsilankymu vandens ir pirčių erdvėje (išskyrus šeštadienį). Prizas  į piniginius vienetus nekeičiamas.
 •  Žaidimo dalyviai anketoje privalo nurodyti vardą, pavardę, amžių, telefono numerį arba/ir elektroninį paštą. Žaidimo dalyviui Žaidimo anketoje nepateikus privalomos informacijos, Žaidimo anketa Žaidime nedalyvauja.
 • Prizų laimėtojai išrenkami atsitiktinės atrankos būdu ir paskelbiami www.harmonypark.lt. Laimėtojas skelbiamas – 2023 m. balandžio 24 d.
 • Žaidimo laimėtojai skelbiami interneto svetainėje www.harmonypark.lt bei informuojami asmeniškai Žaidimo anketoje nurodytais asmens kontaktiniais duomenimis. Žaidimo laimėtojai Prizus turi atsiimti ne vėliau kaip per 14 d. d. po laimėjimo paskelbimo.
 • UAB „SSPC Real Estate“ (toliau – Organizatorius), siekdamas teisėto intereso – maksimalaus skaidrumo, turi teisę Žaidimo laimėtojo vardą, pavardę skelbti žiniasklaidos priemonėse viešai (spaudoje, internete, televizijoje bei kt.).
 • Jei prizai, vadovaujantis Lietuvos Respublikos įstatymais, bus apmokestinti, mokesčius ir įmokas sumokės Organizatorius. Kitos išlaidos, susijusios su Prizų atsiėmimu, neatlyginamos.
 •  Jeigu Žaidimo laimėtojas, atvykęs atsiimti Prizą,  nepateikia asmens tapatybę patvirtinančio dokumento, priėmimo-perdavimo akte prašomų asmens duomenų, ar buvo nesąžiningas dalyvaujant Žaidime, taip pat jeigu atsiimdamas Prizą negali pateikti Žaidimo sąlygas atitinkančio pirkimo kvito ir/arba neatvyko atsiimti Prizo nustatytais terminais, laimėtojas netenka teisės į Prizą ir tokiu atveju Prizas lieka Organizatoriui.
 • Žaidime gali dalyvauti asmenys nuo 16 metų. Jeigu Jūs dalyvaujate žaidime ir esate jaunesnis nei 18 metų, bet jau sulaukęs 16 metų, Jūs patvirtinate, jog turite savo tėvų/globėjų pritarimą dėl Jūsų dalyvavimo Žaidime ir asmeninės informacijos atskleidimo.
 • Asmenys, ketinantys dalyvauti Žaidime, įsipareigoja susipažinti su Žaidimo taisyklėmis bei sutinka jų laikytis. Organizatorius pasilieka teisę keisti Žaidimo taisykles, sąlygas, nutraukti Žaidimą, apie tai paskelbiant interneto svetainėje www.harmonypark.lt.
 • Žaidimo vykdymo, Žaidimo laimėtojo nustatymo ir Prizo perdavimo tikslais, Organizatorius tvarko Žaidimo dalyvių asmens duomenis. Daugiau informacijos apie asmens duomenų tvarkymą galima rasti privatumo politikoje, pateiktoje interneto svetainėje, adresu:  https://www.harmonypark.lt/privatumo-politika/

leaf
leaf
Newsletter icon

Naujienlaiškio prenumerata

Dovanų kuponas