Harmony Park pradėjo bendradarbiavimą su biodinaminiu ūkiu

Harmony Park pradėjo bendradarniavimą su biodinaminius principus taikančiu ūkiu „Ilzenbergas“. Šio ūkio prioritetas – pasigaminti sveiką, natūralų, su meile išaugintą maistą pačiam ūkiui ir tiekti tiesiogiai užsakovui.

ilzenBiodinaminius principus taikantis ūkis “Ilzenbergas”, tai šimtmečiais kurta aura, ūkis veikia dvare, kuris 2015 metais atšventė 500 metų jubiliejų. Ūkis išskirtinis tuo, kad tai ūkis dvare, vienintelis toks ne tik Lietuvoje, tačiau ir visame Pabaltyje.
Remdamasis uždaru gamtos ratu – žemė, augalas, gyvūnas ir žmogus – nuosekliu darbu, nenaudodamas jokių cheminių preparatų ŽŪB „Ilzenbergas“ galės pasiūlyti patį plačiausią maisto produktų asortimentą:
tik iš mūsų ūkyje biodinamiškai išaugintų grūdų kepamą natūralaus raugo įvairių rūšių duoną, avieną, jautieną, triušieną paukštieną, daržoves, pieno produktus, kiaušinius, medų ir dar daugiau.
Maisto produktai, išauginti šiame ūkyje, pirmiausia skirsis tuo, kad jie išauginti be jokių dirbtinių trąšų, pesticidų ir kitų priedų: trešiant tik kompostu, mulčiu, natūraliasi puviniais ir silosais. Antra, produktai skirsti savo sudėtinėmis dalimis: juose nebus jokių konservantų, jokių sintetinių dažiklių, jokių skonio stipriklių, įvairių pakaitalų ir jokių kitų priedų naudojamų maiste, įsigyjamame iš prekybos tinklų. Trečia, tai yra maistas kuris yra stiprus energetiškai, gaminamas žmogaus rankomis, su meile ir atsidavimu.

inner-biodinaminis-ukis3

Visi įrašai >