Jojimo ir sporto mokykla

„Harmony Park“ jojimo ir sporto mokyklos tikslas yra stipriai paruošti sportininkus ne tik iš praktinės, bet ir iš teorinės pusės. Nuolat organizuojame vakarones, seminarus apie žirgininkystę ir žirgų sporto ypatybes, suteikiame galimybę vaikams susipažinti su čempionais.

Mūsų mokykloje žirgas nėra tik sporto įrankis. Čia mokiniai  ugdomi mylėti, saugoti ir rūpintis ypatingu, grakščiu ir laisve alsuojančiu gyvūnu – žirgu.

 „Harmony Park“ jojimo ir sporto mokykloje žmogus pažins žirgus, išmoks juos valdyti, įgis pasitikėjimo savimi, leis nepakartojamą laisvalaikį su bendraminčiais, bus gamtoje ir fiziškai sustiprės.

Į „Harmony park“sporto mokyklą kviečiame ne tik pradedančiuosius, bet ir pažengusius jojikus, kuriems sudaromos atskiros grupės.

Mokinių tėveliams taikome 20 % nuolaidą Harmony Park viešbučio vandens ir pirčių erdvėje, todėl jei reikės palaukti kol pasibaigs pamoka – laikas tikrai neprailgs.


 Daugiau informacijos : info@harmonypark.lt  | +370 650 98 012

Treniruočių skaičius (per 1 mėn.)Treniruotės trukmėKaina
645 - 60 min.70 €
845 - 60 min.100 €
1045 - 60 min.110 €
1245 - 60 min.120 €
Už jojimo paslaugas mokinys/ mokinio tėvai/ globėjai moka kiekvieną mėnesį (ne vėliau kaip iki to mėnesio 10 d.) už numatomą treniruočių skaičių, pagal įkainį, nurodytą lentelėje.
Jojimo sporto akademijai suteikiamas 1 treneris. Žirgai teikiami su inventoriumi. Mokinys privalo turėti saugią, jojimui skirtą aprangą ir avalynę.
Klientas turi teisę stabdyti abonementą (pavyzdžiui, ligos ar atostogų atveju) ne ilgiau nei vienos savaitės laikotarpiui, apie tai pranešus el. paštu equestrian@harmonypark.lt. Tokiu atveju abonementas pratęsiamas tokiam terminui, kokiam buvo sustabdytas.