ŽIEMOS SEZONO PROCEDŪROS JŪSŲ KŪNUI IR SIELAI

Vis labiau vėstant orams, savo kūną bei mintis norisi palepinti išskirtiniais pojūčiais, tad žiemos sezoną pasitinkame su naujomis, būtent šiam sezonui subalansuotomis SPA procedūromis. Pasirūpinkite savo gera savijauta bei poilsiu išskirtinėje „Harmony Park“ SPA erdvėje.

ŽIEMOS PROCEDŪROS KŪNUI:

  • Giliųjų audinių masažas ir drėkinamoji/ maitinamoji rankų procedūra – prabangus giliųjų masažas, naudojant prabangius „Elemis“ aliejų mišinius, yra tikra atgaiva kūnui ir sielai. Pasitelkiant unikalią masažavimo techniką, lėtais ir giliais judesiais atpalaiduojami raumenys, mažinama fizinė ir emocinė įtampa bei nuovargis. Drėkinamoji/ maitinamoji rankų procedūra drėkina, maitina, atstato ir padeda pašalinti atsiradusią odos dehidrataciją, gerina rankų odos, nagų būklę, stabdo senėjimo procesus.  90 min./ 85 €.
  • Mioplastinis kūno masažas – dėl specifinės atlikimo technikos, apimdamas paviršinius ir giliuosius raumenis, šis masažas puikiai atpalaiduoja ir tonizuoja kūną. Dėl intensyvių ir gilių judesių sumažinamas raumenų ir sąnarių sąstingis, mažėja skausmai, pasiekiamas kūno lengvumo jausmas. 60 min./ 75 €, 90 min./ 95 €.
  • „ELEMIS Frangipani“ prabangus matinamasis kūno įvyniojimo ritualas – procedūros metu naudojami ypatingi „Elemis“ aliejai ne tik efektyviai maitina kūno odą, bet ir sukuria užburiančią aplinką, teigiamai veikia emocijas bei padeda visiškai atsipalaiduoti. 60 min./ 65 €.

ŽIEMOS PROCEDŪROS VEIDUI:

  • „ELEMIS Pro-Collagen Age Defy“ prabangi jauninamoji, maitinamoji veido procedūra –  procedūros metu, pasitelkiant „Padina Pavonica“ dumblių ir raudonųjų koralų naudingąsias priešraukšlines, jauninačias savybes odai, paryškinamas veido kontūras, oda pastebimai atjaunėja, tampa sveikesnė ir pamaitinta. 75 min./ 75 €.

Procedūrą sudaro: makiažo nuvalymas, veido odos tonizavimas, veido masažas, šveitimas, odos praturtinimas serumu, paakių kaukė, dumblių kaukė veidui, galvos masažas, kreminė kaukė veidui, rankų masažas, veido odos praturtinimas kremu ir aliejumi, kaklo odos praturtinimas kremu, lūpų balzamas. 

svediskas


Daugiau informacijos ir rezervacija tel. +370 650 98 012, el.p. SPA@harmonypark.lt

Visi įrašai >