Sukurtos šeimos

2015 06 20 Nemyra ir Antonij

Vestuves šventėme 2015 06 20, ši diena buvo nepakartojama, tokia apie kokią ir svajojome. Vestuves planavome švęsti birželio 13d. ir patalpas kitas jau buvome išsinuomavę, bet kai atvykome į šią vietą supratome, kad būtent čia norime švesti vestuves, dėl to net datą vestuvių pakeitėme. Labai norime padėkoti Agnei ir Osvaldui už idėjas, pagalbą ir rūpestį. Harmony parkas yra tokia vieta, kurioje visada jausies svarbiausias, visas vestuvių pasiruošimas nuo degustavimo iki nuostabios aplinkos sukūrimo yra aukščiausiame lygyje, tai vienintelė tokia prabangi erdvė Lietuvoje.
Didelis Ačiū visai Harmony parko komandai! Ypatingai Agnei, kuri labai daug prisidėjo prie mūsų šventės ir vidinės ramybės, ko mums trūko iš savų organizatorių. Osvaldui dėkojame už idėjas, virtuvės šefui už nepakartojamo skonio ir išvaizdos patiekalus, padavėjams už profesionalų aptarnavimą.


2014 09 27 Agnė ir Vaidas Levanauskai

AgneMums labai patiko skoningai sutvarkyta Harmony parko aplinka, komfortabilios prabangos jausmas ir saugumo jausmas.

Mūsų vestuvių diena praėjo be jokių kliūčių, didelis ačiū rūpestingam Harmony Park personalui. Mūsų vestuvės vyko Erdvių viloje, visi 60 svečių jautėsi patogiai ir maloniai.

Šventės vieta likome labai patenkinti,
Ačiū Jums

 


2015 07 03 Simona ir Marius Šalčiai

SimonaLabai džiaugiamės, kad savo vestuvių šventei pasirinkome Harmony Park – pranoko visus lūkesčius. Visų pirma, tai tikrai yra išskirtinė vieta vestuvių šventei: tiek aplinka, tiek viešbučio interjeras. Antra, likome labai patenkinti personalu, kuris buvo dėmesingas, paslaugus visada su šypsena veide ir pasiruošęs padėti. Pasirinkdami Harmony Park likome labai laimingi. Tad, norime Jums pasakyti didelį ačiū, kad prisidėjote prie to, kad mūsų šventė būtų tokia kokios norėjome ir dar geresnė!

 

 


2014 06 14 Dovilė ir Vytenis Lipkevičiai

Dovile ir Vytenis-313Planuojant vestuves ir ieškant vietos savo didžiajai šventei neturėjome problemų – vos tik atvykome į Harmony parką, supratome, jog paminėti šią svarbią dieną norime būtent čia. Visą vestuvių planavimo laikotarpį, nuolat kontaktavome ir bendravome su Harmony Parko darbuotojais, tad žinojome, jog švente, mumis ir svečiais bus pasirūpinta, o atėjus svarbiajai dienai parko kolektyvo darbas netgi viršijo mūsų lūkesčius: maistas, aptarnavimas, apgyvendinimas – aukščiausio lygio. Esame labai dėkingi Harmony Parkui, jog prisidėjo prie tobulos ir įsimintos mūsų vestuvių dienos.