IŠMINTIES SALĖ

„Išminties“ salė yra uždaresnėje erdvėje su nuostabiu vaizdu į mišką esančios vilos „Išmintis“ teritorijoje. „Išminties“ salė įrengta atskirame, kukliai elegantiško dizaino namelyje su aristokratiškai puošniais baldais. Ši sale puikiai tiks įvairiems renginiams: konferencijoms, šeimos šventėms, vestuvėms.
„Išminties“ salė išsiskiria keliais ypatingais interjero pranašumais. Salėje yra tikra krosnis, kurią galima išnaudoti ir kaip židinį. Krosnyje galima kepti ir čia pat šviežiai patiekti svečiams picas, bandeles ar kitus skanėstus. Tokios vaišės gali tapti nepakartojamu Jūsų renginio akcentu!
Dar viena „Išminties“ salės ypatybė yra greta esanti įstiklinta terasa. Ją galima sujungti su sale, atvėrus plačias duris, ir taip dar padidinti erdvę. Pobūviu metu terasoje galima patiekti desertus, įrengti jaukią lounge zoną.
Po renginio taip pat galima pakviesti svečius atsigaivinti erdvioje pirtyje, kuri yra tame pačiame vilos pastate, kaip ir „Išminties“ salė. Viloje viskas pritaikyta ir neįgalių svečių poilsiui.

  • IŠMINTIES SALĖ

    v_icon_dalyviai Iki 50 dalyvių
    v_icon_perimetras (2) 84 m²

     

    UŽSAKYTI