IŠMINTIES SALĖ

„Išminties“ salė yra uždaresnėje erdvėje su nuostabiu vaizdu į mišką esančios vilos „Išmintis“ teritorijoje. „Išminties“ salė įrengta atskirame, kukliai elegantiško dizaino namelyje su aristokratiškai puošniais baldais. Ši salė puikiai tiks įvairiems renginiams: konferencijoms, šeimos šventėms, vestuvėms.
„Išminties“ salė išsiskiria keliais ypatingais interjero pranašumais. Salėje yra tikra krosnis, kurią galima naudoti kaip židinį jaukumui sukurti. Krosnyje galima kepti picas, bandeles ar kitus skanėstus. Tokios vaišės gali tapti nepakartojamu Jūsų renginio akcentu ir išskirtine pramoga!
Dar viena „Išminties“ salės ypatybė yra greta esanti įstiklinta terasa. Ją galima sujungti su sale, atvėrus plačias duris, ir taip dar padidinti erdvę. Pobūvių metu terasoje galima patiekti desertus, įrengti jaukią „lounge“ zoną.
Po renginio taip pat galima pakviesti svečius atsigaivinti erdvioje pirtyje, kuri yra šalia „Išminties“ salės pastato. Viloje viskas pritaikyta ir neįgalių svečių poilsiui.

„Išminties“ salė:
•  Išskirtinio privatumo, gamtos apsuptyje esanti 84 m² pobuvių salė, kurioje vienu metu talpiname iki 40 šventės dalyvių.
• Jūsų svečius apgyvendinsime net šešiuose eko klasės kambariuose, yra galimybė apgyvendinti šalia esančiose vilose arba „Harmony Park“ viešbučio kambariuose.
• Šventės metu galėsite naudoti krosnimi, kuri gali būti kaip šventės puošmena arba įdomus užsiėmimas gaminant gurmaniškus patiekalus.
 Galėsite atsipalaiduoti teritorijoje esančioje privačioje pirtyje.
• Atrasti gurmaniškus skonius šventinės vakarienės metu padės profesionalūs virtuvės šefai Rolandas Čižikas ir Dilan Dampella Gamage.

  • IŠMINTIES SALĖ

    v_icon_dalyviai Iki 50 dalyvių
    v_icon_perimetras (2) 84 m²

     

    Add to cart