PERLO SALĖ

Antrajame „Harmony Park“ viešbučio aukšte įkurta subtiliu prašmatnumu tviskanti „Perlo“ salė. Dėl išplanavimo ir interjero ypatybių ši salė itin tinka didelėms šventėms ir kitoms iškilmėms. Jūsų svečius neabejotinai pakerės išskirtinė salės prabanga: grindys išklotos interjero eleganciją pabrėžiančiu natūraliu marmuru su mozaika, o lubos papuoštos neprilygstamais „Swarovski“ kristalų sietynais.

Aukščiausios klasės prabanga išsiskirianti „Perlo“ salė idealiai tinka prabangioms vestuvių iškilmėms. Jūsų ypatingos dienos svečiai mėgausis subtiliais baltos spalvos atspalviais, efektingu apšvietimu ir džiaugsis komfortu: maistą į šią salę tiekiame tiesiai iš pirmajame viešbučio aukšte esančio viešbučio restorano.

Norintiems šią erdvę padidinti, siūlomą ją praplėsti sujungiant su šalia esančia „Akvamarino“ sale. Konferencijoms skirtoje salėje galima patogiai įrengti sceną, kuri dėl erdvės išplanavimo ypatybių puikiai matysis ir visiems „Perlo“ salės svečiams.

„Perlo“ salė
• Prabangi 160 m² salė talpinanti iki 120 dalyvių.
• Svečius apgyvendiname prabangiuose „Harmony Park“ viešbučio kambariuose.
• Atrasti gurmaniškus skonius šventinės vakarienės metu padės profesionalūs virtuvės šefai Rolandas Čižikas ir Dilan Dampella Gamage.
• Priklausomai nuo oro, vestuvių ceremoniją galima surengti viešbučio terasoje arba IN ir JANG erdvėje.