Kviečiame įsigyti

„Harmony Park“ poilsio ir pramogų komplekse bei PLC MEGA esančioje salelėje siūlome įsigyti  išskirtinius RAYDAN kvepalus, lietuviškos MATH kosmetikos priemones veidui, kūnui, plaukams, prancūziškos LEBON dantų pastos bei rankų darbo „VitJuwel“ tauriųjų akmenų fijoles, gertuves ar masažines šlepetes su natūraliais akmenimis. 
 
Apie: 

MATH produktai kuriami sertifikuotoje fizinių ir inovacijų mokslų centro laboratorijoje. Joje dirba efektyvių veido priežiūros produktų kūrimo patirtį turintys chemikai. Naudojama pati naujausia, itin jautri mokslinė įranga ir aukščiausios kokybės žaliavos. Kvalifikuotų specialistų komanda ir išskirtinės darbo sąlygos yra vienas iš argumentų, kodėl MATH produktai veikia nuo pirmo iki paskutinio lašo.

ELLEMIS
Pirmenybę teikianti saugumui ir veiksmingumui, o ne tendencijai ELEMIS kosmetika užtikrina veiksmingus rezultatus. Iš augalų gaunami ekstraktai, kurie katalizuoja vienas kitą bei biologiškai modifikuoti gamtos elementai sukuria nuostabų poveikį jūsų veido bei kūno odai. ELEMIS produktai yra apgalvotai sukurti iš natūralių kvapiklių ir didingų tekstūrų.

ALLESSANDRO
Visame pasaulyje kokybe ir išskirtinumu pasižyminčios, ALESSANDRO priemonės rankų ir pėdų priežiūrai, padės atgaivinti pavargusią bei išsekusią odą. „Harmony Park“ SPA specialistų atliekamų masažų metu naudojamos šios kosmetikos priemones pamaitina odą, prisotina vitaminais bei drėkina.

„Raydan“ prabangūs, nišiniai kvepalai ir kvapai
„Raydan“ kvepalai įkvėpė jo vardą iš pirminio Dhofaro, prieš 5000 metų žinomo kaip Raydano karalystė, pavadinimo. Raydano karalystė buvo pirminis smilkalų kraštas, susijęs su prekės ženklu. Raydanas gimė turėdamas viziją švęsti legendinį ir prabangų smilkalų smilkalų lubanų taką.

LEBON
„Lebon“ dantų pastos – kasdienis ritualas įkvėptas gamtos ir sukurtas tiems, kuriems rūpi sveikata bei gera savijauta. Sveikų ir tuo pačiu veiksmingų ingredientų bei natūralių skonių kombinacija. 9 skoniai ir jų pavadinimai sukurti pagal įkūrėjų Stephanie ir Richard lankytas romantiškiausias, labiausiai įkvepiančias pasaulio vietas. Kad trumpam pabėgtumėm į Prancūzijos Rivjerą ar žydrąja pakrantę. Gamtos įkvėpta dantų pasta pagaminta Prancūzijoje. 100% natūralūs Grase pagaminti skoniai. Su šviežia mėta, cinamonu, žaliąja arbata, mangu ir kitais šviežiais ingredientais.

Trussardi
Tai prabangių mados namų, įsikūrusių Milane kūrinys. Alsuojantys prabanga bei išskirtinumu TRUSSARDI kūno priežiūros produktai įkūnija elegantišką, tačiau šiuolaikišką kvapą. Naudojant šią prabangią kosmetiką, jūsų kūnas taps itin švelnus bei kvapnus ir atrodys lyg ką tik lankėtes „Harmony Park“ SPA. 

VitaJuwel
Tiki gamtos dovanomis, saugo ir vertina jas. Didelė meilė, ilgametis darbas bei profesionalūs tyrimai padovanojo pasauliui tauriųjų akmenų fijoles VitaJuwel. Tai vokiškos kokybės rankų darbo šedevras, praturtinantis vandenį tauriųjų akmenų energetinėmis savybėmis.
Tikslas – paskatinti žmones gerti kuo daugiau vandens, tokiu būdu saugant sveikatą, grožį bei gerą nuotaiką. Su VitaJuwel kasdieninis gyvenimas taps įdomesnis, spalvingesnis ir kupinas šypsenos.
Nes tik sveikas žmogus geba džiaugtis gyvenimu visa širdimi. Siekime to kartu!

Masažinės šlepetės su natūraliais akmenimis.
Rytų medicinoje pėdos laikomos viena svarbiausių kūno dalių – būtent jose slypi daugiau nei 600 akupunktūros taškų, turinčių teigiamą poveikį organizmo veiklai.
Masažinės šlepetės su akmenimis skirtos visiems besirūpinantiems savo sveikata ir gera savijauta. Jose esantys akmenys yra natūralūs ir pritaikyti pagal rytų mediciną taip, kad stimuliuotų reikiamus akupunktūros taškus bei gerintų kraujo cirkuliaciją.
Reguliarus šlepečių naudojimas atpalaiduos, nuims kojose susikaupusią įtampą ir skausmą bei organizmui sugrąžins energijos pusiausvyrą.
Privalumai:
1. Masažinės šlepetės stimuliuoja svarbiausius akupunktūros taškus, esančius pėdose.
2. Vaikščiojimas ant natūralių akmenų atpalaiduoja ir nuima kojose susikaupusią įtampą.
3. Akmenys yra atrinkti pagal senovės rytų mediciną, šlepetėse naudojamas nefritas, juodasis bazaltas ir baltasis marmuras, turintys teigiamą poveikį mūsų sveikatai. Ypač naudingi juodasis bazaltas ir nefritas. Bazaltas sukuria magnetinį lauką ir skleidžia neigiamo krūvio elektronus, kuriais įkraunamas organizmas, o nefritas yra sudarytas iš tokių mikroelementų, kaip cinkas, magnis, geležis ir kitos mums gyvybiškai svarbios medžiagos.
4. Pėdų masažas stiprina imunitetą, suteikia energijos, gerina miego kokybę.