Prekyba kosmetika

culti_banner
Siūlome įsigyti kokybiškus itališkus CULTI namų kvapus, kurie Jūsų erdvei suteiks malonų aromatą. CULTI namų kvapai atitinka aukščiausius mados kriterijus, todėl įtinka net reikliausiam pirkėjui. Jei tai būtų kolekcija, jai prilygtų tik Milano aukštosios mados savaitė. 
CULTI namų kvapai primena autorinius mados namų kvepalus. CULTI – visa tai, kas supa aukštąją madą: prabanga, paslaptis, prestižas, aukštuomenė. Kaip moteris, pasikvėpinusi savo mėgstamais kvepalais, sukelia emocijas ir atskleidžia savo istoriją, taip CULTI namų kvapai stebuklingai permaino namų atmosferą. 
 
Mums yra prestižas atstovauti šiuos namų kvapus – „Krispo“ patenka tarp kelių kruopščiai atrinktų atstovų pasaulyje. CULTI išrado difuzorių, kvapą skleidžiantį per nendrines lazdeles, todėl žino, kaip užtikrinti aukščiausią šių gaminių kokybę. Pagaminta mados lopšyje – Italijoje.
 
„Culti“ meistrai naudoja aukščiausias technologijas, taip vadinamas „įkalintas molekules“, kurios geba savyje išlaikyti parfumuotus elementus ir harmoningai juos skleisti į aplinką. Kvapus sudaro keli kruopščiai atrinkti elementai, kurių naudojimas – ilgaamžė Italijos parfumerių tradicija. Tai šviežumo bei grynumo pagrindas, leidžiantis kvapą išlaikyti nepakitusį ilgą laiką. CULTI kvapai savo sudėtyje neturi dažiklių. Jų spalvą lemia tik sudėtyje esančių eterinių aliejų splava. Laikui bėgant kvapų spalva kinta, tačiau tai – natūralus procesas, nepaveiktas konservantų.
 
 
 

Sraigių kosmetika – veido, plaukų ir kūno priežiūrai

Sraigės atsirado Žemėje prieš 6 milijonus metų. Norėdamas apsaugoti savo kūnelį ir kiautą, šis moliuskas išskiria lipnų sekretą, kurio pagrindinis komponentas yra mucinas – seilių baltymas, teikiantis glitumo ir turintis dezinfekcinių savybių. Pagrindinė mucino sudedamoji dalis yra chondroitino sulfatas. Tai jungiamojo audinio sudedamoji dalis. Chondroitinas padeda palaikyti jungiamąjį audinį elastingą, nes pritraukia į jį vandenį. Chondroitinas skatina proteoglikanų susidarymą ir kolageno bei hialurono rūgšties sintezę. Hialurono rūgštis pritraukia vandens molekules. Šis jos veikimas ypač svarbus odai, kuriai reikia elastingumo. Natūralus sekretas, kurį išskiria sraigės, sudarytas iš baltymų, kolageno, elastino ir daug kitų mūsų odai būtinų medžiagų. Sraigių sekretas ne tik drėkina ir patempia odą bei suaktyvina ląstelių regeneraciją, bet ir kovoja su odos nelygumais, spuogais, turi atstatomąjį poveikį, pašalina nuovargio ir streso pėdsakus veido odoje.

Sraigių fiziologija yra tokia, kad ji akimirksniu gali užsigydyti žaizdeles ir net atstatyti kiautą. Ir visa tai – unikalių sekreto savybių dėka.

Kosmetinės priemonės su sraigių sekretu jau seniai pelnė Japonijos, Korėjos, Prancūzijos ir kitų šalių moterų pasitikėjimą. Daugeliui moterų kremai su sraigių sekretu tapo tiesiog nepamainomi!

Siūlome Jums kosmetikos priemonių su sraigių sekretu – SRAIGIŲ liniją veido priežiūrai. Šios priemonės išsiskiria tuo, kad visų priemonių sudėtyje sraigių sekreto yra ne mažiau negu 80 proc.

Aktyvūs komponentai:

sraigių sekretas, alantoinas, azijinės centelės ekstraktas, makadamijos aliejus, mango sviestas, pantenolis, hialurono rūgštis, oligopeptidai, portulakos ekstraktas, EGF (epidermio augimo faktorius) ir kt.

Poveikis:

Drėkina ir ramina veido odą. Aliejų, įeinančių į kremo sudėtį, dėka kremas pašalina odos sudirgimą, raudonį, tuo pat metu patempdamas ir sustangrindamas veido odą. Makadamijos aliejus, esantis kremo sudėtyje, turi savybę greitai įsigerti į odą, todėl kremas nepalieka riebių pėdsakų ant veido ir greitai įsigeria į giliausius odos sluoksnius.
Maitina, drėkina, patempia veido odą. Kava-kava (Polinezijos svaigiojo pipiro) pipiro ekstraktas, esantis kremo sudėtyje, suteikia odai gyvybingumo ir švytėjimo, stangrina bei patempia.
Atveria, išvalo ir susiaurina poras. Išvalo poras nuo susikaupusių dulkių, nešvarumų, dekoratyvinės kosmetikos liekanų. Efektyviai gydo odą nuo spuogų.
Kremo privalumai – tepti jį reikia labai plonu sluoksniu, pasitepus kremu, veidas neblizga.