AMETISTO SALĖ

Viešbučio pirmajame aukšte esančioje 30 vietų salėje „Ametistasˮ rengiame nedidelius pobūvius. Rafinuotu dekoru pasižyminti erdvė taip pat puikiai tinka užsakomiesiems banketams.

Didžiausia santūria elegancija dvelkiančios salės puošmena neabejotinai yra net iš Brazilijos atvežti ametisto akmenys. Vieni didžiausių Europoje, daugiau nei pusę tonos sveriantys, aukščiausios kokybės (vadinamos „Deep Syberian“) ametistai ne tik puošia interjerą, suteikia atmosferai solidumo ir padeda susikaupti, bet ir turi nepaprastą poveikį emocinei atmosferai.

Dėl kilmingos, užburiančios sodrios violetinės spalvos ametistas jau nuo senovės laikomas karališkuoju brangakmeniu. Antikinėse kultūrose buvo tikima, kad šis akmuo apsaugo nuo bet kokių neigiamų pripratimų. Ametistas spinduliuoja ramybę, pusiausvyrą, harmoniją, skatina susikaupimą, koncentraciją, suteikia emocinio tvirtumo, tad ypač tinka dirbantiems protinį darbą. Verslo atstovams jis gali padėti priimti teisingus, sėkmę lemiančius sprendimus, stiprina atmintį.

  • AMETISTO SALĖ

    v_icon_dalyviai Iki 30 dalyvių
    v_icon_perimetras (2) 59 m²

     

    UŽSAKYTI