SIMBOLY restoranas

Jūsų patogumui maistą iš viešbutyje „Harmony park“ esančio restorano arba gastrobaro „Samana“ tieksime  išsinešimui arba pristatysime į kambarius IV 12:00 – 22:00 val., V-VI – 08:30 – 22:00 val., VII nuo 08:30 iki 11:00 val. Meniu galite rasti viešbučio kambariuose ir vilose ir www.harmonypark.lt.
Pusryčius pristatysime apsistojusiems svečiams į kambarius V – VII  nuo  8:30 iki 11:00 val. Užsakymą dėl pusryčių laiko prašome pateikti registratūroje.

Erdviame, elegantiškame restorane paruoštos vietos daugiau nei 100 svečių. Prabanga tviskančioje restorano salėje rengiami verslo pietūs, furšetai, priėmimai ir įvairios šventės. Savaitgaliais čia skamba aplinką gražinanti ir jutimus paryškinanti gyva muzika.

„Simboly“ restorane gerbiamos kulinarijos tradicijos, bet taip pat skatinamas originalumas ir inovatyvumas. Mūsų virtuvės meistrai išpildys net didžiausio gurmano svajones! Nepriekaištingai savo darbą išmanantis šefas Rolandas Čižikas, moderniai interpretuodamas tradicinę lietuvišką virtuvę, su kiekvienu patiekalu pakvies Jus į naujų skonių ir pojūčių kupiną kelionę.