Vasaros stovyklos

INDIEGO – tai vaikų ir jaunimo vasaros stovyklos, ugdančios nepriklausomas, kūrybingas ir pasitikinčias savimi asmenybes. INDIEGO organizuoja stovyklas 8-12 metų vaikams ir 13-18 metų jaunimui.

Kodėl verta rinkitis INDIEGO?

Saugi aplinka
Stovyklos vyksta „Harmony Park“ įkurtoje stovyklavietėje, esančioje šalia vilos „Erdvės“. Parkas plyti uždaroje teritorijoje, nuolat stebimoje vaizdo kameromis. Čia nėra parduotuvių ir pašalinių žmonių.

Aktyvi programa
Stovyklos programa sudaryta taip, kad vaikai laiko neleistų tuščiai. Nuo ryto iki vakaro vyksta įvairūs užsiėmimai, lavinantys vaikų kūrybiškumą, pasitikėjimą savimi, komandinius įgūdžius, lyderystę. Taip pat organizuojamos jojimo treniruotės, maudynės tvenkiniuose, žygiai į mišką ir kitos papildomos pramogos.

Profesionalūs vadovai
Stovykloje dirba tik tam tikrą patirtį ar išsilavinimą turintys vadovai. Prieš pradėdami darbą vadovai dalyvauja specialiuose apmokymuose. 5 vaikams priskiriamas 1 vadovas.

Subalansuota mityba
Valgome 4 kartus per dieną: pusryčiai, pietūs, pavakariai ir vakarienė. Maistas ruošiamas SIMBOLY restorane. Dienos maisto racionas subalansuotas taip, kad organizmas gautų paros normą atitinkantį maistingų medžiagų kiekį.