Aktyvios pramogos

Piknikas

Vasaros Lietuvoje gali reikšti tik vieną dalyką – piknikus gamtoje. Kiekvieną vasarą, „Harmony Park“ kviečia svečius suburti pikniką 200 ha plote. Kviečiame švęsti gimtadienius, mergvakarius ar tiesiog pasimėgauti priešpiečiais harmoningoje aplinkoje, be išankstinės registracijos.

 

 

 


Šiaurietiškas ėjimas

Šiaurietiškas ėjimas („Nordic Walking“) yra kilęs iš Suomijos, kur nuo 1970-ųjų jis taikomas slidininkų vasaros treniruotėse. 1997 metais buvo pradėtos gaminti specialios lazdos, ir šis ėjimo metodas peraugo į fizinės būklės gerinimo (fitneso) pratimą. Šiaurietiškas ėjimas tapo žinomas už Suomijos ribų ir pradėjo sparčiai plisti visoje Europoje bei JAV.
Vis daugiau žmonių atranda šiaurietišką ėjimą kaip puikią laisvalaikio leidimo, bendravimo ir sveikatos stiprinimo priemonę, tinkamą bet kokio amžiaus žmonėms, neatsižvelgiant į jų fizinę būklę.
 
Šiaurietiškas ėjimas plačiai taikomas kaip gydymo būdas ir yra veiksmingas gydant kvėpavimo bei kraujotakos sutrikimus, stuburo ligas, osteoporozę, Parkinsono ir Alzheimerio ligas. Jis puikiai tinka ir vyresnio amžiaus bei turintiems antsvorio žmonėms.
 
Šiaurietiškas ėjimas, kaip bendro fizinio pasirengimo ar reabilitacijos po traumų priemonė, dažnai taikomas ir sporte.

Visi naujausi psichologiniai ir fiziologiniai tyrimai patvirtina, kad mūsų kūnas ir siela yra visuma bei veikia vienas kitą. Jei esame prastos fizinės formos, mus dažniau aplanko liūdnos, pesimistinės mintys, mažėja darbo produktyvumas, atsiranda asmeninių santykių įtampa. Jei mūsų kūnas yra sveikas, smegenys gauna pakankamai deguonies, esame kūrybiški ir energingi, kasdienius darbus atliekame greitai ir su malonumu.
 
Maždaug po 30 minučių aktyvios aerobinės veiklos organizmas išskiria vadinamuosius „laimės hormonus“ – serotoniną ir endorfiną. Šios medžiagos atpalaiduoja, o išsiskyręs dopaminas žadina fantaziją ir kūrybiškumą. Jausmai, kylantys po reguliarių treniruočių, vadinami bėgiojimo euforija.
 
Dauguma žmonių jau po pirmų treniruočių būna maloniai nustebinti šiaurietiško ėjimo metu gimusių naujų idėjų ir sprendimų, lengvumo ir optimizmo jausmo. Tai yra mūsų smegenyse veikiančios laboratorijos darbo rezultatas. Ji pagaliau gavo „žaliavų“ bei pakankamą deguonies kiekį, kad galėtų „pagaminti“ stresą slopinančių hormonų, kurie puikiausiai susidoroja su virusais ir liūdnomis mintimis bei skatina kūrybišką mąstymą.
 
Tinkamai apsirengus, šiaurietišką ėjimą galima praktikuoti bet kokiu oru, bet kokiu metų laiku.

Pagrindiniai šiaurietiško ėjimo privalumai:

  • Lengvai išmokstamas.
  • Iki 30 proc. mažiau apkrauna judėjimo aparatą, todėl ypač tinka žmonėms, kuriuos vargina sąnarių ir nugaros problemos.
  • Atpalaiduojami kaklo ir sprando srities raumenys.
  • Veiksminga svorio metimo treniruotė gryname ore.
  • Ugdo aerobinę ištvermę, tuo pačiu metu treniruoja viršutinės kūno dalies raumenis.
  • Gerina širdies ir kraujagyslių veiklą.
  • Dėl aktyvaus kvėpavimo gerina viso organizmo aprūpinimą deguonimi.
  • Šiaurietiškas ėjimas – geriausiai pritaikyta reabilitacija atvirame ore po sportinių traumų.

Inventoriaus nuoma: 1 val. – 3 Eur, visa diena – 10 Eur


Žvejyba

Apsitoję HARMONY PARK 5*+ viešbutyje arba vilose  galėsite ne tik pailsėti, bet ir pagauti laimikį! Žvejyba vyksta didžiajame tvenkinyje bei prie „Sinergijos“ vilos, su jūsų asmenine įranga. Žvejoti leidžiama net su dviem meškerėmis, o kad žvejyba būtų smagesnė, galite pasiimti ir kompaniją.

KAINA
– 3 Eur / diena (nuo 6:00 – 22:00 val.)

Žvejybos taisyklės
1. Kiekvienas norintis žvejoti, privalo nusipirkti leidimą pagrindinėje Harmony Park registratūroje. Leidimą būtina turėti su savimi ir apsaugos darbuotojui paprašius jį parodyti.
2. Nepilnamečiams asmenims be suaugusio priežiūros žvejoti draudžiama.
3. Vienas žvejys gali žvejoti ne daugiau kaip su dviem meškėrėmis (plūdinėmis arba dugninėmis). Kiekviena meškerė turi būti tik su vienu kabliuku. Atsarginių meškerių skaičius neribojimas, tačiau vienu metu užmestos gali būti tik dvi. Jei pageidaujama žvejoti su daugiau nei dviem meškerėmis yra papildomas mokestis – 8 Eur už meškerę.
4. Kiekvienas žvejys gali laisvai pasirinkti žvejybos vietą didžiajame tvenkinyje arba prie vilos „Sinergija“.
5. Pabaigęs žvejybą, kiekvienas žvejys susitvarko vietą kurioje žvejojo, bei išsimeta šiukšles į tam skirtas vietas (šiukšliadėžes). Už šiukšlinimą žvejui yra skiriama bauda – 50 Eur.
6. Draudžiama žvejyba su tinklais.
7. Automobiliai turi būti palikti automobiliams skirtose aikštelėse. Statyti ant žolės ar prie valtinės namelio draudžiama. Už automobilio statymą ne stovėjimo aikštelėse skiriama bauda – 50 Eur.
8. Žvejoti galima tik viešbučio ir vilų svečiams, t.y. gyvenantiems. Atvykusiems be nakvynės žvejoti draudžiama. 

 
Tinklinis

Parke yra dvi tinklinio aikštelės – sporto erdvėje ir „Santarvės“ viloje. Aikštelės padengtos minkštu baltu smėliu, todėl nesibaiminant galite pasinerti į azartišką žaidimą. Prie abiejų tinklinio aikštelių yra tvenkiniai, kuriuose galėsite atsigaivint po įnirtingo žaidimo.


Krepšinis

„Harmony Park“ taip pat rasite ir dvi krepšinio aikšteles – sporto erdvėje ir „Santarvės“ viloje. Prie abiejų krepšinio aikštelių – tvenkiniai, kuriuose galėsite atsigaivinti po azartiško žaidimo.


Tvenkiniai

Pailsėti, atsiplaiduoti ar atsigaivinti jums padės vandens pramogos. „Harmony Park“ yra 3 pramoginiai tvenkiniai: du iš jų yra atviri, kuriuose galite tiesiog pailsėti ir papramogauti, o kitas tvenkinys yra uždaras (naudojamas sodybos svečiams). Didžiajame tvenkinyje galima irstytis valtelėmis, plaukioti baidarėmis ar tiesiog atsigaivinti karštą vasaros dieną.

KAINA
 – 3 Eur / valanda (keturvietė valtis arba dvivietė baidarė).

Naudojantis vandens pramogų inventoriaus nuomos paslaugomis, maudantis vandens telkiniuose bei naudojantis kitomis panašaus pobūdžio paslaugomis parko klientas rūpinasi savo bei savo svečių saugumu pats ir įvykus nelaimingam atsitikimui visa atsakomybė tenka klientui. Tokiu atveju jokios atsakomybės bei žalos atlyginimo klientas iš paslaugos teikėjo neturi teisės bei pagrindo reikalauti.