ATRASK HARMONIJĄ

harmony

Harmony Park

Nepamirštami pojūčiai

Kiekvieno žmogaus, šeimos, bendruomenės vidinei harmonijai, tarpusavio ryšiams būtina harmoninga aplinka, veiklos ir poilsio tradicijos. „Harmony Park“ – vieta, kurios kasdienybėje sutelpa nepakartojama gamtos didybė – šimtamečiai miškai, jaunas šeimų ąžuolynas, paukščių giesmės, tyras oras, įkvepianti ramybė. Šį parką 2010 m. įkūrė  Augustinas Rakauskas, vildamasis, kad šioje aplinkoje žmonės bendraus, jungsis ir turės visas sąlygas susikurti naują, tobulesnį požiūrį į visatą.

Parkas įžymus įvairiais simboliais, įprasminančiais žmogaus siekį jungtis, žadinti savo gerąjį pradą, ugdytis sąmoningumą. Vienas iš įsimintiniausių – ant dirbtinio piliakalnio stovinti 13 m aukščio skulptūra „Saulės vaikai“ – fizinės vienybės ir dvasinės šviesos sklidimo simbolis. Iš tolo ji visai nedidelė, tačiau atsistojus šalia, primena mums, kokie iš tikrųjų esame maži ir kiek daug galime pasiekti harmoningai jungiantis (apie šios skulptūros prasmę: Augustino Rakausko knygoje „Globali jausmo proto dvasia“, 528–535 psl.).

Parke vyksta daugybė visai Lietuvai svarbių renginių, tarp kurių ir verslo, kultūros, politikos ir mokslo festivalis „Pasaulio lietuvių jaunimo susitikimas“, kurį globoja Lietuvos Respublikos prezidentė Dalia Grybauskaitė.

200 ha plote gausu įvairaus dydžio vilų, žirgynas, tarptautinius standartus atitinkantis hipodromas, tvenkiniai maudynėms, estrada, 5+ žvaigždučių „Harmony Park“ viešbutis, traukiantis lankytojus jaukia prabanga, subtilumu, modernumu ir įspūdingu SPA centru.

Parko išskirtinumas – daugybė įvairiausių erdvių, tinkamų vestuvėms. Jaunavedžiams panorėjus šventė gali vykti ir viešbutyje, ir viloje, ir terasoje, ir po atviru dangumi. Parko darbuotojai renginį suplanuoja iki smulkmenų, o svečiai tiesiog mėgaujasi svarbiausiomis gyvenimo akimirkomis. Santuoka įprasmina dviejų žmonių susitikimą, o vestuvių šventė harmoningoje aplinkoje yra skirtingų šeimų, artimųjų ir draugų sąjungos pradžia.

Parko lankytojai gali ilsėtis 9 šiuolaikiškuose vilų kompleksuose, kur galima burtis ir didesniam šeimos, draugų, kolegų ratui. Šalia „Sinergijos“ kotedžo įrengta patogi sezoninė, 150–300 vietų salė renginiams.

Poilsiautojų laukia 4 lauko pirtys ir pirtininkas su efektyviais pirties ritualais kūnui ir sielai. Parke apsigyventi ir nakvoti vienu metu gali 240 svečių, taip pat laukiami svečiai ir su kemperiais bei su palapinėmis.

Vasaros namelių kompleksas tinka tiek individualiam poilsiui, tiek vaikų stovykloms gamtoje. Pramogautojus džiugina tvenkiniai, šiuolaikiškas kempingas, sporto aikštelės, dviračių, šiaurietiškojo vaikščiojimo takai.

„Harmony park“ – socialiai atsakingo verslo pavyzdys, kuriam svarbu sudaryti sąlygas Lietuvos žmonėms bendrauti taikioje, draugiškoje, kūrybingam bendravimui palankioje atmosferoje. 2013 m. parkui įteiktas Lietuvos turizmo „Oskaras“.


 Mūsų poilsio koncepcija

Žmogaus kūnas ir siela sudaro harmoningą vienį, fizinė bei dvasios sveikata yra neatsiejamos, glaudžiai veikia viena kitą. Kurdami „Harmony Park“ koncepciją ieškojome  pusiausvyros – kaip vienodai atsakingai rūpintis kūnu ir siela, todėl skyrėme daug dėmesio mažiausioms detalėms, smulkmenoms, kad poilsio ir atgaivos ieškantis žmogus galėtų atsipalaiduoti, pasisemti ramybės, įkvėpimo.

Parkas nuolat atsinaujina, jame siekiame sukurti darnią sistemą, kurioje pirmiausia būtų vertinamos žmogaus psichofiziologinės galimybės ir derinamas aktyvaus bei pasyvaus poilsio poreikis. Mūsų tikslas – sukurti optimalias sąlygas, didinančias fizinę ir dvasinę atgaivą. Taip pat didelį dėmesį skiriame parko aplinkai, švarai, gamtos ir pastatų dermei, kad jaustųsi raminanti gamtos ir žmogaus sukurta teigiama energetika.

Lankytojai į „Harmony Park“ atkeliauja skirtingais tikslais – vieni nori rasti dvasinę ramybę, kiti – sustiprinti sveikatą, atkurti ryšį su gamta, pasimėgauti šventiniais pietumis ar surengti sėkmingą verslo susitikimą. Pagarbiai atsižvelgdami į individualius kiekvieno žmogaus  tikslus siekiame, jog parke pirmiausia būtų jaučiama unikali, harmoninga dvasia, kuri paveiktų žmogaus būseną ir švelniai ją pakeistų teigiama linkme.

Parko erdvėse gausu simbolių, meno kūrinių, jie kviečia svečią į svarbiausią gyvenime pokalbį – į dialogą su savimi. Tad tam, kad visa esybe pasinertumėte į save, kviečiame užlipti ant kalno, kurio kompozicinė visuma spinduliuoja gyvenimą, pasivaikščioti parko takais, pabūti gamtos apsuptyje.

Mūsų tikslas – padaryti viską, kad išsekęs žmogus „Harmony Park“ patirtų pilnatvės jausmą, atstatytų natūralų biologinį ritmą, taptų žvalesnis, prisikauptų išmintingos meilės gyvenimui ir pasauliui.  Todėl drąsiai teigiame, jog „Harmony Park“ – tai būsena!


200 hektarų harmonijos

mapsas