Naujos SPA procedūros!

330-01-013-02

ŠILKINIS KŪNO ŠVEITIMAS SU MIKRONIZUOTAIS JŪROS DUMBLIAIS. Trukmė 40 min. – 45 eur.
Kūno šveitimas / kūno odos ištepimas drėkinamuoju kremu.

Mini kūno šveitimo procedūros kompleksas skirtas taupantiems laiką ir norintiems atgaivinti kūno odą. Kūno procedūros metu atliekamas viso kūno šveitimas ir matinamojo – drėkinamojo kūno kremo įmasažavimas.

Tai – pirmas sėkmingos kūno odos priežiūros žingsnis. Švelnus ir giliai valantis kūno kreminis šveitiklis pašalina negyvas ląsteles, paviršinius toksinus, nešvarumus, suminkština odą. Mikronizuotų jūros dumblių dėka oda prisotinama įvairiais mineralais, įgauna šilko švelnumą. Po šveitimo kūno oda pridrėkinama drėkinamuoju kremu. Rekomenduojama visų tipų odai.

EKSPRES ANTICELIULITINĖ ODOS LYGINAMOJI PROCEDŪRA. Trukmė 40 min. – 50 eur.
Probleminių vietų mini masažas / įvyniojimas su jūros dumbliais.

Mini kūno įvyniojimo procedūros kompleksas skirtas taupantiems laiką ir norintiems atgaivinti bei pagražinti kūno odą. Kūno procedūros metu atliekamas probleminių zonų mini masažas su anticeliulitiniu geliu ir jūros dumblių įvyniojimas. Tinka visų tipų odai, bei nuolat skubančioms moterims, kurios nori stangrinti odą ir sumažinti celiulitą.

Procedūra gerina odos tekstūrą, pastebimai mažina celiulito pažeistų vietų nelygumus. 

VISO KŪNO ĮVYNIOJIMAS SU MIKRONIZUOTAIS DUMBLIAIS. Trukmė 60 min. – 80 eur.
Kūno šveitimas / probleminių vietų mini masažas su anticeliulitiniu geliu / įvyniojimas su dumbliais / kūno odos ištepimas drėkinamuoju kremu.

Atliekamas paviršinis kūno odos šveitimas, kad suaktyvėtų kraujotaka ir lengviau įsisavintų veikliasias medžiagas. Mikronizuoti jūros dumbliai turi daug veikliųjų medžiagų, būtent jų dėka natūrali ir efektyvi terapija šalina toksinus ir skysčių sankaupas, stimuliuoja medžiagų apykaitą bei lygina celiulito pažeistą, korėtą ir pabrinkusią odą. Mikronizuotų jūros dumblių įvyniojimas rekomenduojamas visų tipų odai.

ANTICELIULITINIS JŪROS DUBLIŲ IR ŽALIOSOS KAVOS ĮVYNIOJIMAS. Trukmė 60 min. – 125 eur
Kūno šveitimas / probleminių vietų masažas su anticeliulitiniu geliu / dumblių ir žaliosos kavos įvyniojimas / kūno odos ištepimas stangrinamuoju kremu.

Prabangi procedūra pradedama masažiniu kūno šveitimu, kurio metu pašalinamos negyvos odos ląstelės, oda remineralizuojama ir praturtinama jūriniame šveitiklyje esančiais mineralais bei kitomis medžiagomis. Po kūno odos šveitimo atliekamas masažas su liekniejimą skatinančiomis,  odą tonizuojančiomis priemonėmis. Po atlikto viso kūno masažo nušveistas kūnas įvyniojamas į švelnią jūros dumblių ir žaliosios kavos ekstrakto įvystomąją kaukę. Unikalus dumblių ir žaliosios kavos ekstrakto junginys – tai veiksminga priemonė celiulitui gydyti ir jo profilaktikai. Procedūra užbaigiama kūno įmasažavimu stangrinamuoju kremu. Prabangi viso kūno terapija padeda atstatyti prarastas jėgas, pakelia nuotaiką, šalina stresą ir įtampą. Oda intensyviai drėkinama, tampa švelni ir lygi.

EKSPRES VEIDO ODOS PROCEDŪROS PAGAL ODOS TIPĄ. Trukmė 45 min. – 50 eur

Veido procedūra skirta taupantiems laiką bei norintiems atgaivinti pavargusią odą. Veido oda nuvaloma, lengvai nušveičiama ir masažuojama. Veido kaukė parinkta pagal odos tipą drėkina ir atgaivina.

RAMINAMOJI – DRĖKINAMOJI VEIDO ODOS PROCEDŪRA „PLANTOMER“. Trukmė 60 min. –  100 eur

„Plantomer“ procedūra – ramina, skatina pažeistų veido odos vietų gijimą, giliai drėkina, stangrina, gaivina, suteikia sveikos ir lygios odos išvaizdą. Rekomenduojama visiems odos tipams, ypač jautriai odai. 

VISIEMS ODOS TIPAMS  „LUMINOUS AGE – DEFYING“ PROCEDŪRA SU VITAMINO C AMPULE. Trukmė 55 min. – 85 eur

Procedūros metu atliekamas veido masažas su vitamino C koncentratu, kuris visapusiškai maitina, mažina sausumą ir lygina smulkias raukšleles. Po procedūros poveikiui stiprinti dedama kaukė su kolagenu. Procedūra jaunina, atstato odą,  maitina, drėkina, ramina ir turi antioksidantinį poveikį. Procedūra skirta visiems odos tipams.

„HYDRA  – CLOUD“ KAUKĖS PROCEDŪRA. Trukmė 60 min. – 115 eur

Siekiantiems putlesnės, stangresnės, elastingesnės odos. Naujas PEVONIA gydymas “Hydra – Cloud” turi koncentruotą, suskaidytą hialorono rūgštį, kurios molekulinis dydis yra minimalus, todėl lengvai ir giliai absorbuojama nepalikdama riebios odos jausmo. Ši procedūra giliai drėkina, stangrina, kovoja su laisvaisiais radikalais, mažina smulkias raukšles. Rekomenduojama visiems odos tipams, ypač brandžiai odai, jautriai, dehidratuotai.

Visi įrašai >