Kviečiame Kovo 12d. praleisti vakarą jaukioje, artimoje aplinkoje ir patiems patirti garso suteikiamą stebuklą! ✨

Gongų garso sesija, dar kitaip žinoma, kaip gongų maudynės, yra puikus metodas tarnaujantis fiziniam, emociniam ir dvasiniam būviui gerinti. Tai taip pat yra terapinė priemonė padedanti esant sunkumams patiriamiems dėl streso, depresijos ar išgyvenant įvairių tipų baimes.

Vanduo dažnai yra naudojamas kaip analogija raibuliuojančiam gongų vibracijų poveikiui apibūdinti, iš dalies todėl, kad mūsų kūnai yra sudaryti iš maždaug 70 procentų vandens, o vanduo praleidžia garso bangas. Kaip bangavimas, kurį sukuria akmenukas, numestas į stiklinį ežerą, gongo garsas švelniai aidi per visą kūną, aplink jį ir per visą kūną, suteikdamas palengvėjimo, atsipalaidavimo ir nusiraminimo.

Gongo vibracijos sukurtas garso vandenynas, panardina mus į būseną, kurioje aktyvuojama mūsų parasimpatinė nervų sistema, siekiant subalansuoti per daug suaktyvintą, per daug apkrautą, simpatinę nervų sistemą. Nustatyta, kad sesijos metu, įprastai klausytojo širdies dažnis suletėja, normalizuojasi kraujo spaudimas, kvėpavimo tempas atgauna naturalų savo ritmą.

Gongo pagalba kūne sukeliama holistinio rezonanso ir spontaniška meditacinė būsena galvoje, todėl atsiranda išplėsto sąmoningumo ir vientisumo jausmas ⚜️

Būtina išankstinė  registracija

Vieta – „Harmony Park“  3a. salė.

Kaina –  1asm/35€

Laikas: nuo 18 val.

Daugiau informacijos +370 650 98 012

el.p. info@harmonypark.lt  

Visi įrašai >