Kiekvieną ketvirtadienį kviečiame į KELO pirties vakarus

Medžiai augantys tik šiaurės Suomijoje ir Karelijoje praeina ilgą kelią kol jie tampa „Kelo“ rastais. Atšiauriomis klimato sąlygomis šie medžiai auga apie 300 metų, o nudžiūvę šiaurės kraštų miškuose dar stovi apie 20 metų.  Šio virsmo metu susiformuoja rasto forma, mediena dėl klimato sąlygų nugludinama, įgauna sidabro atspalvį, tampa sausa ir lengva. „Harmony park“ SPA „Kelo“ rastų pirtis ypatinga tuo, kad pastatyta iš natūraliai pasenusių rastų ir kaip atskiras statinys puikiai dera modernioje harmonijos pripildytoje aplinkoje. Dėl malonios šilumos (55-85°C) ir jaukios aplinkos pirtyje sušilsite, pabendrausite bei išbandysite visa eilę pirties procedūrų, kurios atpalaiduos ir kūną ir sielą. Mėgstamiausios “Kelo” rastų pirties procedūros yra su vantomis, juk esant 20-45% drėgmei pirtyje kitaip ir būti negali.  “Kelo” pirtyje žmogus gali ir gulėti, kas rekomenduotina tikrose pirtyse, ir sėdėti, maloniai šnekučiuojantis. Šildantis pirtyje gerėja savijauta, kyla nuotaika, didėja ištvermingumas, stabilizuojasi judesių koordinacija, atsistato dvasinė pusiausvyra arba tiesiog puikiai nusiraminama.

Kiekvieną rudens ketvirtadienį 18:00 val. „Kelo vakaro‘‘ pirties programa:

18:00 Gamtos kvapai (iki 30 min.). Programos metu naudojamos kvapų vantos, aromatinė druska ir užpilai, paskleidžiami kvapai įkaitusių akmenų pagalba. Skirta apšilimui ir nusiraminimui.

19:00 Druska (iki 35 min.) Kiekvienas individualiai sau atlieka kūno pilingą ar šveitimą druska. Programos vedėjas pristato kaip tai taisyklingai atlikti, kokia procedūros nauda. 

20:00 Vantos iki (35min.) I dalis sąnarių šildymas vantomis; II dalis vanojamės. Programos eigoje lankytojai mokomi teisingai sušildyti vantą ir svarbiausia, teisingai sušildyti savo kūnus. Šiek tiek sušilę lankytojai vanoja save, ir be abejonės žaismingai tai padaro su šalia sėdinčiuoju (-ąja). Po šiltesnio ir nuotaikingo vanojimosi lankytojai akimirką ilsisi, atgauna jėgas bei mėgaujasi gaiva. Pabaigoje visiems lankytojams pirtininkas nuotaikos puikios palinki, kviečia sugrįžt į SPA „Simboly“. 

Kaina asmeniui: 10 Eur. Maksimalus lankytojų skaičius vienos programos metu – 10. 

Būtina išankstinė rezervacija: +37068548918 | SPA@harmonypark.lt

HARMONY PARK – kai norisi sustabdyti laiką…

 

Visi įrašai >