„Harmony park“ SPA vasaros pasiūlymai

„Harmony park“ SPA paruošė išskirtinius pasiūlymus: 

5-04
SPA ritualai po saulės vonių
+ DOVANA

Šiltuoju metų sezonu daug laiko praleidžiame gamtoje, todėl būtina nepamiršti ir pasirūpinti oda, kuri šiuo periodu yra ypač veikiama tiesioginių saulės spindulių, vandens ir vėjo. „Harmony park“ SPA kosmetologės rekomenduoja odos puoselėjimo procedūras: masažas su šilko juosta ir kūno šveitimas su šilko įvyniojimu (120 Eur/ asm. 120 min.), skaistinamoji vitamino C terapija (65 Eur / asm. 60 min.), o kiekvienam įsigijusiam DOVANOJAME 1 val. apsilankymą vandens pramogų ir pičių erdvėje.

1-01

3 val. poilsis vandens pramogų ir pirčių erdvėje tik 15 Eur.

Vandens pramogos ir procedūros  puikiai veikia kūną –  atpalaiduoja raumenis, nuramina mintis ir sumažina stresą, o poilsis pirtyje ne tik pagerins jūsų organizmo medžiagų apykaitą, bet po pirties procedūros leis jums pasinerti į gilų ir ramų miegą.

Pasinaudokite specialiu pasiūlymu ir I-IV mėgaukitės vandens bei pirčių malonumais už ypatingą kainą – 15 Eur/asm. (3 val.).*

Specialų pasiūlymą galite įsigyti tik prekybos ir laisvalaikio centre „Mega“ esančioje „Harmony Park“ salelėje. 
* Kuponu pasinaudoti galite iki 2020 m. spalio 1 d. 

3303-05

Palepink save „Turkiško hamamo ritualu“ + dovana

Kad pajaustumėte tolimųjų kraštų kvapus bei malonumus nebūtina skristi ar važiuoti tūkstančius kilometrų. Apsilankykite „Harmony Park“ SPA esančioje autentiškoje turkiškoje pirtyje – hamame. Dabar, visiems įsigijusiems TURKIŠKĄ RITUALĄ – 99 Eur/asm. papildomai dovanojame 1 val. apsilankymą „Harmony Park“ vandens pramogų ir pirčių erdvėje.

Apie turkišką hamamą: egzotiškų, lengvų, aromatingų garų pripildytoje patalpoje, ant šildomų tikro marmuro gultų, profesionalus SPA specialistas atliks išskirtinį prausimosi ritualą, kurio metu Jūsų kūną nušveis tradicine „Kesse“ pirštine ir atliks viso kūno masažą putų debesyje. Po šios procedūros kūnas taps švarus ir lengvas, palengvės kvėpavimas, pajausite energijos pliūpsnį.

Pasiūlymo taisyklės ir sąlygos:

  • pasiūlymų laikotarptis: 2020 m. liepos 1 d. – rugpjūčio 30 d.
  • pasiūlymai galioja iki 2020 m. gruodžio 31 d. išskyrus šventines dienas;
  • įsigijusiems SPA ritualą „Turkiškas hamamas“, kurio vertė 99 Eur, dovanų apsilankymas vandens pramogų ir pirčių erdvėje 1 val./asm.
  • Įsigijusiems masažą su šilko juosta ir kūno šveitimu su šilko juosta arba skaistinamąją vitamino C terapiją veidui, dovanų apsilankymas vandens pramogų ir pirčių erdvėje 1 val./asm.
  • pasiūlymas negalioja užsakant paslaugas per trečiąsias šalis;
  • informacija apie pasiūlymus teikiama telefonu +370 650 98 012 arba el. paštu: info@harmonypark.lt.
Visi įrašai >