Vila „ROMOVĖ“

Vila „Romovė“ unikali tuo, kad natūralioje aplinkoje įkurti keturi nameliai yra šiuolaikiški, patogiai išplanuoti, jaukūs ir skirtingi, kaip kiekvieno mūsų asmenybės. Gerbiant svečių individualumą, vila suprojektuota taip, kad joje jaukiai jaustųsi ir gausi šeima, ir vienumą mėgstantys svečiai. Didysis dvylikos vietų namas su viduje esančia pirtele paruoštas linksmoms giminės, draugų šventėms ir ramioms šeimos atostogoms. Įsikurti galėsite visoje viloje ar tik viename jos kambaryje. Aplink namus esančios pievelės vilioja lauko žaidimams, o ošiantis miškas kviečia pajausti gamtos harmoniją.

Komplekse įkurtas dviejų vietų namelis skirtas jaukiai įsikurti įsimylėjėlių ar jaunavedžių porai. Čia niekas netrukdys Jūsų privatumui. Na, o vienumą mėgstančiam svečiui atokesnėje vilos teritorijos vietoje įkūrėme „Atsiskyrėlio namelį“. Tai kūrybinio darbo ar meditacijos vieta, puikiai tinkanti ir menininkui, ir filosofui, ir ramaus poilsio siekiančiam vienišiui.

Visi vilos „Romovė“ nameliai kuo puikiausiai pritaikyti gyventi tiek šiltuoju, tiek ir šaltuoju metų laiku. Trokštantiems daugiau laiko leisti gamtoje, įrengta erdvi (45 m²) lauko pavėsinė. Užsisakius grilio reikmenis, namelio terasoje ar pavėsinėje galima ruošti ant grotelių keptų kepsnių vakarienes.
Netoliese įrengti šiaurietiško vaikščiojimo bei dviračių takai sportuojantiems ar aktyvaus poilsio mėgėjams. Romantiškiems pasivaikščiojimams visai šalia namų viliojančiai vingiuoja „Įsimylėjėlių takelis“. Užburiantis paukščių čiulbėjimas, akį ir sielą gaivinantys miško vaizdai, namų jaukumas, pastelinės interjero spalvos laukia svečių nuostabioje ramybės salelėje – viloje „Romovė.“

 • Vila ROMOVĖ


  v_icon_house 1 didelis namas (12 vietų) sauna Sauna
  v_iocon_houses 3 mažesni nameliai v_icon_wifi Wi-fi
  pavesine  Erdvi pavėsinė    

   

  Vilų kompleksas
  (4 namai)

  Kainininkas435 EUR
  Add to cart