Vila „ERDVĖS“

Vilą „Erdvės“ įkūrėme ilgesnėms svečių grupių viešnagėms, kurių metu galėsite aptarti verslo reikalus ir pasimėgauti poilsiu. Čia įrengta erdvi ir šviesi salė su itin modernia konferencijų įranga, išsiskiriančia tobula garso sistema, yra tinkamiausia „Harmony park“ vieta dalykiniams susitikimams.

Ši vila iš tiesų yra nepaprastai erdvi. Pagrindinis, dviaukštis vilos namas skirtas net šešiolikai svečių, o šalia esantis nedidelis namelis – dviems. Pirmajame didžiojo namo aukšte yra didžiulė salė, kurioje gali vykti konferencijos ir pobūviai. Ši salė yra sujungta su poilsio erdve, iš kurios išeisite tiesiai į terasą su lauko baldais. Jaukius vasaros vakarus kviečiame leisti prie lauko staliukų arba prie didesniame vilos name esančio židinio.

Viešnagė „Erdvių“ viloje nudžiugins ir pirties mėgėjus, kuriems paruošėme šviesiu medžiu dekoruotą pirtį..  Besirengiantiems švęsti ypatingą progą, vestuves – vila „Erdvės“ puikiai tinka. Santuokos įteisinimo ceremoniją galima surengti priešais vilą esančioje pievelėje, kuri papuošta vestuvinėmis dekoracijomis atrodys tiesiog pasakiškai!

Apsistojusių viloje „Erdvės“ pasirinkimui paruošėme net aštuonis prabangius liukso klasės kambarius. Šios romantiškai apšviestos poilsio erdvės išsiskiria auksinio atspalvio interjeru ir prabangiais baldais, didžiuliais langais į gamtą ir karališkomis lovomis. Kiekviename kambaryje taip pat yra darbo staliukas, minkštų baldų komplektas su kavos staleliu. „Erdvių“ komplekse pastačius lauko pavėsinę, gali atsirasti dar viena itin didelė erdvė šventei.

 • Vila ERDVĖS


  v_icon_house 1 didelis namas (16 vietų) v_icon_erdves_konferencijoms Erdvi salė
  lilhouse 1 mažesnis namelis (2 vietos) sauna Pirtis
  forks Kavinė-baras viduje v_icon_wifi Wi-fi

  Vilų kompleksas 

  Kainininkas1100 EUR
  Add to cart