SVEIKOS GYVENSENOS STOVYKLA „MITYBOS GALIA KEIČIANTI GYVENIMUS“

„Harmony Park“ sveikatingumo stovyklų ciklą pradedame jau liepos 27 d. su Igno Bakėjaus ir Olgos Abramovos programa „Mitybos galia keičianti gyvenimus“, kuri padės jums susipažinti su savo kūno poreikiais, džiaugtis stipriu imunitetu ir atsikratyti sveikatos sutrikimų!

Ši programa padės dalyviams susipažinti su stresą mažinančiais būdais ir juos sėkmingai pritaikyti savo kasdienėje aplinkoje. Pagrindinė taisyklė – kuo mažiau teorijos ir kuo daugiau praktikos, nes būtent tai turi didžiausią įtaką. Atokiau nuo miesto šurmulio, gamtos apsuptyje rengiamos stovyklos vos per kelias dienas padės pajusti įkvėpimą judėti sveikesnio gyvenimo link.                                                    

Profesionalių lektorių vedamos programos metu atrasite kelią į gerą emocinę savijautą, kuris padės jums atsikratyti nerimo, sumažinti stresą, sukurti vidinę ramybę. Čia taip pat susipažinsite su savo kūnu bei suprasite, kas vyksta jūsų viduje, kaip savimi rūpintis. Taip pat išmoksite pagrindinius pratimus, kuriuos savarankiškai galėsite atlikti tiek namuose, tiek ir darbe. Tai programa, kuri lengvai pritaikoma kasdienybėje net ir veikliausiems žmonėms, o jos pagalba atrasite kelią į gerus tarpusavio santykius, darną šeimoje ir emocinį stabilumą.

„MITYBOS GALIA KEIČIANTI GYVENIMUS“ STOVYKLOS PROGRAMA:

Šeštadienis, liepos 27 d.

9:00 – atvykimas
10:00 – susipažinimas, įvadas apie programą
12:00 – užkandžiai
13:30 – pietūs
14:30 – Olgos Abramovos paskaita „Pažintis su savo kūnu“
16:30 – užkandžiai
17:00 – treniruotė su Ignu Bakėjumi
19:30 – vakarienė
20:00 – turkiškas vakaras HAMAMAS
22:00 – jaukūs pokalbiai prie laužo, nakvynė HARMONY PARK eko vilose gamtos apsuptyje.

Sekmadienis, liepos 28 d.

6:45 – rytiniai užkandžiai
7:00 – SPA procedūros arba mankšta bei maudynės HARMONY PARK vandens ir pirčių erdvėje, Igno Bakėjaus vedami bepriežastiniai šokiai „Rytelis“, kurie didina pasitikėjimą savimi, mažina įtampą, atpalaiduoja
9:00 – pusryčiai
10:00 – Olgos Abramovos paskaita „Dienos rėžimas sveikam kūnui“, I dalis
12:00 – užkandžiai
12:10 –  Olgos Abramovos paskaita „Dienos rėžimas sveikam kūnui“, II dalis
13:00 – pietūs
14:00 – programos aptarimas ir apmąstymai
15:00 – išvykimas.

Pirmosios stovyklos programą atsisiųsti galite ČIA.
Visą stovyklų sąrašą galite rasti ČIA.

PROGRAMOS LEKTORIAI:

Ignas Bakėjus – trijų vaikų tėvas, laimingai vedęs vyras, sporto treneris, knygos „Mano herojus“ autorius, sveikos gyvensenos bendruomenių „MyHero!“ ir „Tiesiog ateik“ įkūrėjas, lektorius, sąmoningumo ir gyvenimo pokyčių kelionių organizatorius. “ „MyHero!“ metodą išbandę dalyviai pagaliau gyvena laimingą gyvenimą su minimaliu streso kiekiu, be alkoholio ir tabako, su subalansuota mityba ir aiškia gyvenimo vizija“,- pasakoja Ignas Bakėjus. 

Olga Abramova – sveikatinančios mitybos specialistė ir dietologė. Ji atlieka biorezonansinę organizmo diagnostiką, konsultuoja tūkstančius žmonių mitybos klausimais, susijusiais su svoriu, alergijomis bei bendru savijautos gerinimu įvairiose Europos valstybėse. Olga taip pat skaito paskaitas ir veda seminarus apie sveiką gyvenimo būdą, mitybą. „Mano darbas – tai mažytis stebuklas, nes tik pakeitus lėkštės turinį žmonės keičiasi išoriškai, gerėja jų savijauta, charakteris, šeimyninė padėtis ir net pasaulėžiūra“,- sako Olga Abramova. 

STOVYKLOS KAINOS:

399 €/ asm.
10% nuolaida taikoma 4 asmenų ar didesnei grupei.
249 €/ asm. – HARMONY PARK viešbučio arba eko vilų gyventojams, kurie naudojasi apgyvendinimo paslauga liepos 27-28 d. Į kainą įskaičiuota: profesionalių lektorių programa, turkiškas vakaras HAMAMAS. 

seminarai       SPA3


VIETŲ SKAIČIUS – ribotas. 
Būtina išankstinė registracija tel. +370 689 58 446 | SPA@harmonypark.lt

Visi įrašai >