Dienos SPA

„Harmony“ parko SPA yra unikali erdvė norintiems patirti neprilygstamus giliai atpalaiduojančius ir sveikatą gerinančius pirties ritualus. Čia atsiribosite nuo viso pasaulio ir pasinersite į tikrą palaimą suteikiančių SPA ritualų subtilybes, susipažinsite su egzotiškų pasaulio šalių pirties ypatybėmis, pasimėgausite natūraliais šiltų eterinių aliejų aromatais ir gydančiais patyrusių specialistų prisilietimais. Kelias valandas trunkantys SPA ritualai turės ilgalaikį ir nepakartojamą poveikį Jūsų kūnui, protui, emocijoms, praturtins Jūsų pojūčių gamą, padės pajausti harmoniją su savimi bei visu pasauliu. Ritualus atliekame erdviose, specialiai įrengtose patalpose, kuriose mėgausitės visiška ramybe ir asmeniniu specialistų dėmesiu Jums. Siūlome palepinti ne tik savo jausmus, bet ir odą, kuriai nėra geresnio būdo atsigaivinti, atjaunėti ir sušvelnėti nei SPA procedūros. Specialiai Jums sukurti mūsų SPA ritualai yra labai įvairūs, tad tikrai išsirinksite Jums labiausiai tinkamą.

SPA ritualų metu Jūsų kūną kruopščiai šveisime itin sveikais natūraliais preparatais, vyniosime į odą stangrinančius audinius, atpalaiduosime vaistažolių vonelėse ir įtrinsime sveikatingumo suteikiančiais kremais. Malonūs aromatai palepins Jūsų jusles, o veido oda pailsės ir bus pamaitinta užtepant įvairiausias kaukes. Mūsų patyrę masažuotojai padės Jums pažinti savo kūno ypatybes, atsikratyti menkiausių nemalonių pojūčių ir mintimis susijungti su ramybe alsuojančia visata. Siūlome ne tik nugaros, bet ir viso kūno, veido ir galvos masažus, rūpestingo kūno išorės ir vidaus valymo procedūras, po kurių pasijausite tarsi keliolika metų atjaunėję.
Mūsų siūlomi SPA ritualai puikiausiai tinka ir draugų grupėms ir poroms.:
    

„DETOKSIKUOJANTIS“ Baseinų ir pirčių kompleksas, kūno šveitimas jūros druska, „Rasul“ pirties procedūra „Gasulo“ gydomuoju moliu, kūno įtrynimas aliejais, detoksikuojanti arbata.    80 €    3 val.
  „TURKIŠKA NAKTIS“ Baseinų ir pirčių kompleksas, kūno šveitimas „Kese“ pirštine, muilo masažas, atpalaiduojantis kūno masažas, turkiška arbata. 80 €    3 val.
 „RAMUS MIEGAS“ Baseinų ir pirčių kompleksas, kūno šveitimas su šokoladu ir kava, aromaterapinis kūno masažas ir terapija nesvarumo lovoje, raminamoji arbata. 80 €    3 val.
„VANTŲ VILIOTINIS“ Baseinų ir pirčių kompleksas, kūno šveitimas jūros druska, aromaterapinė procedūra pirtyje, vanojimas vantomis, kūno įtrynimas medumi, žolelių arbata. 80 €    3 val.
„STIPRYBĖS GALIA“ Baseinų ir pirčių kompleksas, atpalaiduojantis kūno masažas, pėdų masažas „Stiprybė“, tonizuojanti žolelių arbata 80 €    3 val.
„SĖKMĖS ENERGIJA“ Baseinų ir pirčių kompleksas, kūno šveitimas jūros druska, tonizuojantis kūno masažas, žolelių arbata.   80 €    3 val.
SPA MAGIJA Baseinų ir pirčių kompleksas, kompresinis limfodrenažinis stangrinantis įvyniojimas ir veido kaukė pasirinktinai (stangrinanti arba atkuriamoji). Poilsis infraraudonųjų spindulių apklote, žolelių arbata. 75 €    3 val.
„GROŽIO PASLAPTIS Baseinų ir pirčių kompleksas, kompresinis limfodrenažinis liekninantis įvyniojimas ir veido kaukė pasirinktinai (jauninanti arba maitinamoji). Poilsis infraraudonųjų spindulių apklote, žolelių arbata. 75 €    3 val.
„AROMA MISTIQUE“ Baseinų ir pirčių kompleksas, šveitimas jūros druska, įtrynimas įtampą mažinančia želė -nugarai ir blauzdoms, kūno drėkiklis – likusiai kūno daliai, žolelių arbata. 60 €    3 val.
„ŠILKO GIJA“ Baseinų ir pirčių kompleksas, kūno šveitimas šilkiniu šveitikliu , įtrynimas įtampą mažinančia želė-nugarai ir blauzdoms, kūno drėkiklis – likusiai kūno daliai, žolelių arbata. 60 €    3 val.

SPA RITUALAI POROMS                                                                                                 

ŽIEMOS KERAI“ – baseinų ir pirčių kompleksas, šveitimas rozmarinu dviem, įvyniojimas cinamoniniu šokoladu JAI, Sevilijos apelsino vonia JAM, atpalaiduojantis nugaros masažas dviem  150 €   3 val.
 „JAUSMŲ BANGA“ Baseinų ir pirčių kompleksas, Jai: kūno šveitimas šokoladu ir kava, antistresinis rytietiškas shiatsu veido ir galvos masažas, įvyniojimas su šokoladu, poilsis nesvarumo lovoje; Jam: kūno šveitimas jūros druska, atpalaiduojanti vonia, atpalaiduojantis nugaros masažas, poilsis ir arbata.  150 €   3 val.
 „SPANGUOLĖS VITAMINAI“ – IMUNITETUI STIPRINTI! Baseinų ir pirčių kompleksas, Jai: kūno šveitimas braškių šveitikliu, spanguolių kaukė kūnui, antistresinis rytietiškas shiatsu veido ir galvos masažas; Jam: žolelių vonia, atpalaiduojantis nugaros masažas. SPA kokteilis „Spanguolių šokis“ kiekvienam.  150 €   3 val.

 „ROMANTIŠKAS PABĖGIMAS“ Baseinų ir pirčių kompleksas, kūno šveitimas su šokoladu ir kava, atpalaiduojantis kūno masažas, poilsis ir arbata. 150 €   3 val.
 „ŠOKOLADINĖ SVAJONĖ“ Baseinų ir pirčių kompleksas, kūno šveitimas šokoladu ir kava, „Rasul“ pirties procedūra „Gasulo“ gydomuoju moliu, kūno įtrynimas eteriniais aliejais, poilsis ir arbata. 150 €   3 val.
 „TURKIŠKAS BUČINYS“  Baseinų ir pirčių kompleksas, kūno šveitimas „Kese“ pirštine, muilo masažas, poilsis ir arbata.       150 €   3 val.
„MEILĖS HARMONIJA“ Baseinų ir pirčių kompleksas, nesvarumo lova JAM, pieno vonia JAI, kūno šveitimas „Kese“ pirštine, turkiškas muilo masažas, „Rasul“ pirties procedūra „Gasulo“ gydomuoju moliu, sveikatinimo arbata, kūno sudėties analizė (nustatant riebalų kiekį organizme specialiu aparatu).   150 €   3 val.