Dienos SPA

„Harmony“ parko SPA yra unikali erdvė norintiems patirti neprilygstamus giliai atpalaiduojančius ir sveikatą gerinančius pirties ritualus. Čia atsiribosite nuo viso pasaulio ir pasinersite į tikrą palaimą suteikiančių SPA ritualų subtilybes, susipažinsite su egzotiškų pasaulio šalių pirties ypatybėmis, pasimėgausite natūraliais šiltų eterinių aliejų aromatais ir gydančiais patyrusių specialistų prisilietimais. Kelias valandas trunkantys SPA ritualai turės ilgalaikį ir nepakartojamą poveikį Jūsų kūnui, protui, emocijoms, praturtins Jūsų pojūčių gamą, padės pajausti harmoniją su savimi bei visu pasauliu. Ritualus atliekame erdviose, specialiai įrengtose patalpose, kuriose mėgausitės visiška ramybe ir asmeniniu specialistų dėmesiu Jums. Siūlome palepinti ne tik savo jausmus, bet ir odą, kuriai nėra geresnio būdo atsigaivinti, atjaunėti ir sušvelnėti nei SPA procedūros. Specialiai Jums sukurti mūsų SPA ritualai yra labai įvairūs, tad tikrai išsirinksite Jums labiausiai tinkamą.

SPA ritualų metu Jūsų kūną kruopščiai šveisime itin sveikais natūraliais preparatais, vyniosime į odą stangrinančius audinius, atpalaiduosime vaistažolių vonelėse ir įtrinsime sveikatingumo suteikiančiais kremais. Malonūs aromatai palepins Jūsų jusles, o veido oda pailsės ir bus pamaitinta užtepant įvairiausias kaukes. Mūsų patyrę masažuotojai padės Jums pažinti savo kūno ypatybes, atsikratyti menkiausių nemalonių pojūčių ir mintimis susijungti su ramybe alsuojančia visata. Siūlome ne tik nugaros, bet ir viso kūno, veido ir galvos masažus, rūpestingo kūno išorės ir vidaus valymo procedūras, po kurių pasijausite tarsi keliolika metų atjaunėję.

„DETOKSIKUOJANTIS“ Baseinų ir pirčių kompleksas, kūno šveitimas jūros druska, „Rasul“ pirties procedūra „Gasulo“ gydomuoju moliu, kūno įtrynimas aliejais, detoksikuojanti arbata.    80 €    3 val.
  „TURKIŠKA NAKTIS“ Baseinų ir pirčių kompleksas, kūno šveitimas „Kese“ pirštine, muilo masažas, atpalaiduojantis kūno masažas, turkiška arbata. 80 €    3 val.
 „RAMUS MIEGAS“ Baseinų ir pirčių kompleksas, kūno šveitimas su šokoladu ir kava, aromaterapinis kūno masažas ir terapija nesvarumo lovoje, raminamoji arbata. 80 €    3 val.
„VANTŲ VILIOTINIS“ Baseinų ir pirčių kompleksas, kūno šveitimas jūros druska, aromaterapinė procedūra pirtyje, vanojimas vantomis, kūno įtrynimas medumi, žolelių arbata. 80 €    3 val.
„STIPRYBĖS GALIA“ Baseinų ir pirčių kompleksas, atpalaiduojantis kūno masažas, pėdų masažas „Stiprybė“, tonizuojanti žolelių arbata 80 €    3 val.
„SĖKMĖS ENERGIJA“ Baseinų ir pirčių kompleksas, kūno šveitimas jūros druska, tonizuojantis kūno masažas, žolelių arbata.   80 €    3 val.