PERLO SALĖ

Antrajame viešbučio „Simboly“ aukšte įkurta subtiliu prašmatnumu tviskanti Perlo salė. Dėl išplanavimo ir interjero ypatybių ši salė itin tinka didelėms šventėms ir kitoms iškilmėms. Jūsų svečius neabejotinai pakerės išskirtinė Perlo salės prabanga: grindys išklotos interjero eleganciją pabrėžiančiu natūraliu marmuru su mozaika, o lubos papuoštos neprilygstamais Svarovskio kristalų sietynais.
Dar viena originali ypatybė yra ta, kad Perlo salė vertikaliai jungiasi su trečiajame aukšte esančia viešbučio biblioteka. Pakėlę akis, vietoje lubų matysite daugiau natūralios šviesos, prabangos, pajusite erdvę.
Aukščiausios klasės prabanga išsiskirianti Perlo salė idealiai tinka prabangioms vestuvių iškilmėms. Jūsų ypatingos dienos svečiai mėgausis subtiliais baltos spalvos atspalviais, efektingu apšvietimu ir džiaugsis komfortu: maistą į šią salę tiekiame tiesiai iš pirmajame viešbučio aukšte esančio „Simboly“ restorano.
Norintiems į iškilmes pakviesti dar daugiau svečių, siūlome praplėsti Perlo salės erdvę, ją sujungiant su šalia esančia Akvamarino sale. Konferencijoms skirtoje Akvamarino salėje galima patogiai įrengti sceną, kuri dėl erdvės išplanavimo ypatybių puikiai matysis ir visiems Perlo salės svečiams.
Tai – dar ne viskas! Perlo salės erdvę vaizdžiai praplečia didžiuliai vitrininiai langai, pro kuriuos atsiveria kvapą gniaužantis vaizdas į Harmony parką. Čia be galo gražu pavasarį, kuomet visa pro Perlo salės langus matoma aikštelė pražysta ryškiaspalviais tulpių žiedais. Perlo salė taip pat sumaniai sujungta ir su viešbučiu: vienoje jos pusėje yra laiptai, o kitoje – liftas. Taigi Jūsų šventės svečiams užtikriname ne tik įspūdingus vaizdus, bet ir patogų patekimą į visus viešbučio aukštus.