SIMBOLY restoranas

Visi mėgstantys poilsiauti gamtoje ir gryname ore puikiai žino, kaip tokia aplinka skatina apetitą! Maloniai kviečiame į erdvų, elegantiško dizaino restoraną, kuriame galėsite mėgautis įvairiais, profesionalių virtuvės šefų gamintais patiekalais.

Mėgautis restorano patiekalais galite atviroje lauko terasoje arba prabangioje salėje su didžiuliais langais, pro kuriuos atsiveria nuostabūs kraštovaizdžiai. Dar daugiau – restorane galite užsisakyti, kad maistą jums pristatytų į bet kurią pasirinktą Parko vietą. Gamtoje galite surengti ne tik jaukią šeimos ar draugų iškylą, bet ir prašmatnų pobūvį!

Erdviame, elegantiškame restorane paruoštos vietos 52 svečiams, o prireikus patalpą galime dar padidinti. Prabanga tviskančioje restorano salėje rengiami verslo pietūs, furšetai, priėmimai ir įvairios šventės. Savaitgaliais čia skamba aplinką gražinanti ir jutimus paryškinanti gyva muzika.

„Simboly“ restorane gerbiamos kulinarijos tradicijos, bet taip pat skatinamas originalumas ir inovatyvumas. Mūsų virtuvės meistrai išpildys net didžiausio gurmano svajones! Nepriekaištingai savo darbą išmanantis šefas Rolandas Čižikas, moderniai interpretuodamas tradicinę lietuvišką virtuvę, su kiekvienu patiekalu pakvies Jus į naujų skonių ir pojūčių kupiną kelionę.