SIMBOLY restoranas

Visi mėgstantys poilsiauti gamtoje ir gryname ore puikiai žino, kaip tokia aplinka skatina apetitą! Maloniai kviečiame į erdvų, elegantiško dizaino restoraną, kuriame galėsite mėgautis įvairiais, profesionalių virtuvės šefų gamintais patiekalais.

Mėgautis restorano patiekalais galite atviroje lauko terasoje arba prabangioje salėje, pro kurios langus atsiveria nuostabūs kraštovaizdžiai. Dar daugiau – restorane užsakytą maistą galime pristatyti į bet kurią pasirinktą parko vietą. Gamtoje galite surengti ne tik jaukią šeimos ar draugų iškylą, bet ir prašmatnų pobūvį!

Erdviame, elegantiškame restorane paruoštos vietos daugiau nei 100 svečių, o prireikus patalpą galime dar padidinti. Prabanga tviskančioje restorano salėje rengiami verslo pietūs, furšetai, priėmimai ir įvairios šventės. Savaitgaliais čia skamba aplinką gražinanti ir jutimus paryškinanti gyva muzika.

„Simboly“ restorane gerbiamos kulinarijos tradicijos, bet taip pat skatinamas originalumas ir inovatyvumas. Mūsų virtuvės meistrai išpildys net didžiausio gurmano svajones! Nepriekaištingai savo darbą išmanantis šefas Rolandas Čižikas, moderniai interpretuodamas tradicinę lietuvišką virtuvę, su kiekvienu patiekalu pakvies Jus į naujų skonių ir pojūčių kupiną kelionę.