ENERGIJOS KUPINI SAVAITGALIAI „HARMONY PARK“ SPA

Du ritualai – dvi priežastys savaitgalį praleisti aktyviai „Harmony Park“ vandens ir pirčių bei SPA erdvėje, kur Jūsų lauks energizuojanti mankšta vandenyje bei detoksikuojantis „Rasul“ pirties ritualas!

RYTINĖ AQUA MANKŠTA „ŽVALUS RYTAS“

 Nuotaikinga ir energinga mankšta vandenyje, kuri treniruoja visą kūną, gerina medžiagų apykaitą, lavina ištvermę bei stiprina raumenyną. Vidutinio intensyvumo mankšta vandenyje padės įgauti naujų jėgų bei pradėti dieną žvaliems ir geros nuotaikos. Ši mankšta, kurią veda profesionalus plaukimo treneris, tinka bet kokio amžiaus žmonėms ir besilaukiančioms moterims. 

Pasisemti energijos galite  kiekvieną šeštadienį, nuo 10 val.
Trukmė – 45 min.
„Harmony Park“ viešbučio svečiams – nemokama.
Ne viešbučio svečiams – 10 € / asm. 

3resized
DETOKSIKUOJANTIS RASUL PIRTIES RITUALAS

„Rasul“ pirtis – tai senovinis arabų valymosi ritualas, kuris padeda išvalyti toksinus ir veikia atpalaiduojančiai. Ritualo pradžioje, kūnas ir veidas yra užtepami mineralais praturtintu moliu, o garo ir šilumos terapija padeda pašalinti toksinus ir išvalyti organizmą. Ritualo pabaigoje, gaivi dulksna tarsi tropikų lietus atgaivina ir nuplauna molio kaukę. Po procedūros Jūsų lauks arbatos gėrimo ritualas poilsio kambaryje. Privatus laikas garinėje pirtyje ir mėgavimasis molio kauke – puikus būdas pasikrauti naujų jėgų prieš naują darbo savaitę!

Ritualu mėgaukitės kiekvieną sekmadienį, nuo 10 val
Kaina – 40 € / 2 asm. 


Būtina išankstinė rezervacija +370 685 48 918 | +370 319 61 703 | SPA@harmonypark.lt

Visi įrašai >