Akcijos

165977-OVHW8B-537

Halloween'o vakarėlis Harmony Parke

Harmony Park pakvies baisiausią metų naktį (spalio 31 d.) patirti dar nepatirtus pojūčius!  Šią tamsiausią metų naktį (spalio 31 d.) kviesime praleisti mėgaujantis SPA malonumais:*Vandens ir pirčių erdvė dirbs net iki 23 val.. *Specialios pirčių programos nuo 18 iki 21 val., kur Jūsų lauks išskirtiniai kūno šveitimai, specialių aromatų oazė ir kt. *Hamame procedūros nuo 19 iki 22 val., kur galėsite pasimėgauti turkiškos oazės malonumais.*Visus apsilankiusius vandens ir pirčių erdvėje vaišinsime specialiu kokteiliu !Po vandens ... Read more
Gimtadienis

7-asis Harmony Park gimtadienis !

Jau 7-erius metus Harmony Park atiduodami visą savo meilę siekia sukurti nepriekaištingą poilsio oazę Jums. Septyni - harmonijos, laimės sėkmės skaičius, tad stengsimės per šiuos metus suteikti Jums dar daugiau laimingų, harmoningų akimirkų ! Gimtadienį švęsime visą rugsėjo mėnesį ! Džiuginsime nuolaidomis, akcijomis ir skelbsime konkursus. Kiekvieną rugsėjo penktadienį kviečiame į virtuvės šefo Rolando Čižiko išskirtinai gimtadieniui pristatytas vakarienes, kurios nukels į nepaprastų pojūčių kelionę. Daugiau informacijos ir meniu rasite čia: https://goo.gl/rsvzU5Rugsėjo 10 ir 17 ... Read more
dovanu cekis

Dovana Jums - 50 Eur čekis

Dovana Jums! 50€ dovanų čekis skirtas apgyvendinimui Harmony Park viešbutyje vienai ar daugiau naktų arba Harmony Park vilose dviems ar daugiau naktų. Čekis galioja iki 2017 11 01. Čekiai nesumuojami ir nekeičiami į grynuosius pinigus. Čekis galioja nuo standartinių apgyvendinimo kainų. Apgyvendinimo kompleksams bei akcijoms čekis negalioja. Pateikite atspausdintą čekį registratūroje atvykus ir pritaikysime nuolaidą.
_1070199

Kelo pirtis veikia ir ketvirtadieniais!

Kelo pirtis veikia ir ketvirtadieniais!   Nuo 17 iki 21 val. svečių laukia pirtininkas, kuris atskleis vis naujas geros pirties paslaptis, pademonstruos, kaip teisingai naudoti vantas ir kitus pirties reikmenis. Po pirties vaišinsime skaniausia Vazgaikiemio arbata.
34c8ee_8ece538ecd6248289c67a9dfe65cfa6e

Vasaros vaikų stovyklos

Jūsų ir mūsų džiaugsmui į Harmony parką šią vasarą vėl kviečia INDIEGO vaikų ir jaunimo stovyklos! Kas per žiemužėlę pamiršo, o kas gal ir nežinojo – norinčių stovyklauti laukia JOJIMO, ANGLŲ kalbos, KŪRYBIŠKUMO ir aktyvaus laisvalaikio, VERSLUMO ir aktyvaus laisvalaikio stovyklos. Daugiau informacijos ir registracija – www.indiego.lt Laisvų vietų skaičius sparčiai mažėja!!